Ілон Маск додав лайку в команди електромобілів Tesla

tesla, Ілон Маск
Фото: Tesla Motors

Команда Open butthole відкриває зарядний порт і бардачок

В електромобілях Tesla часто опиняються цікаві "пасхалки". Нещодавно власники Tesla виявили, що в списку команд є одна матюклива, яка відкриває зарядний порт і бардачок. Про це пише Gizmodo.

Також деякі користувачі повідомили, що команда Open butthole ( "Розслаб булки", — ред.) іноді відкриває багажник, тому не варто пробувати її на ходу.

Користувачі підтверджують, що команди Open butthole і Close butthole працюють на ряді моделей, включаючи більш старі автомобілі Model S і Model 3. Це "пасхальне яйце" вперше було помічено ще в минулому році, але до недавнього часу воно було доступне тільки на деяких автомобілях.

З огляду на те, що генеральний директор Tesla Ілон Маск любить подібні жарти, нескладно припустити, що це далеко не останні оригінальні команди, які з'являться в електромобілях компанії.

Днями Tesla опублікувала черговий квартальний звіт, офіційно повідомивши, що сумарні продажі електромобілів компанії перевищили 1,5 мільйона одиниць.

А сьогодні Ілон Маск оголосив себе "імператором Марса". Це випливає з підпису в його офіційному мікроблозі в соцмережі Twitter.