З початку року кількість завантажень додатків для роботи з криптовалютами зросла на 34% — дослідження

додаток, біткоіни, криптовалюта, смартфон
Фото: unsplash.com

У Sensor Tower зазначають, що ці програми скоро наздоженуть за популярністю платіжні додатки.

Аналітична компанія Sensor Tower опублікувала звіт за перший квартал 2021 року, згідно з яким кількість встановлювань додатків для роботи з фінансами в США та Європі зросла на 34%.

Про це компанія повідомила в своєму офіційному блозі.

"У першому кварталі 2021 року кількість встановлень провідних фінансових додатків у США та Європі зросла на 34% порівняно з аналогічним періодом роком раніше", — йдеться на сайті.

додатки, фінанси, звіт
Додатки для роботи з криптою різко стали популярними
Фото: sensortower.com

Новий дайджест містить докладний аналіз тенденцій на основних ринках. "Пандемія все ще триває, і з її появою ситуація на ринку змінилася, відповідно, змінилися і споживчі звички. Деякі з категорій, де спостерігається зростання скачування з початку пандемії, продовжують зростати (наприклад, фінанси), у той час як інші категорії повернулися на допандемічного рівня", — сказано в повідомленні.

Аналітики зазначають, що з початку січня 2021 року різко зросла кількість встановлень додатків, що відповідають за роботу з криптовалютами і мобільний банкінг. На сьогоднішній день додатки цих типів майже так само популярні, як і платіжні додатки.

Останній щоквартальний дайджест Sensor Tower, доступний для скачування безкоштовно. Під час його складання використовувалися дані, зібрані за допомогою системи Store Intelligence Sensor Tower, яка використовує мільярди даних у процесі аналізу ринку за найрізноманітнішими категоріями. У підсумку, аналітики можуть не тільки зрозуміти, як додатки працюють на ринку в цілому, а й глибше вивчити майбутні тенденції. Документ містить аналіз продуктивності провідних мобільних додатків, розробників і категорій, а також головні новини кварталу.

Раніше ми повідомляли про те, що в Китаї дозволять доносити на людей через мобільний додаток. За задумом творців, громадяни завдяки програмі зможуть скаржитися на людей, які "спотворюють історію Компартії".