Тамагочі епохи 90-х повертається: тепер з камерою і кольоровим екраном

тамагочі
Фото: Bandai | Оновлена версія тамагочі

Однак одне залишиться, як раніше: віртуальний вихованець усе одно помре, незважаючи на догляд

Компанія Bandai випускає новий тамагочі, більш сучасну версію однієї з найпопулярніших іграшок 1990-х рр. Основні функції залишаться колишніми, однак з нововведень обіцяють камеру і кольоровий екран. Про це пише CNN.

Іграшка буде виглядати традиційно і впізнавано: яйцеподібної форми, три кнопки і можливість виростити віртуального вихованця. Його, як і попередника, потрібно буде годувати, з ним потрібно буде грати і за ним доглядати. І він помре через деякий час.

Однак у новому тамагочі тепер буде камера і кольоровий екран, замість чорно-білого піксельного, як було в оригінальній іграшці. Також в іграшці обіцяють режим дослідження, щоб вихованець міг шукати друзів і навіть ходити на "побачення" з іншими тамагочі.

тамагочі, вихованець
Оновлений тамагочі з можливістю робити знімки
Фото: Bandai

Коштувати нова іграшка буде 59,99 доларів, у продаж надійде в липні 2021 року. Це не перше "повернення" тамагочі. У 2017 році Bandai випустила міні-версію легендарного цифрового кишенькового вихованця.

У компанії Bandai заявили, що за 25 років свого існування на ринку вони продали понад 82 мільйони тамагочі по всьому світу.

тамагочі, вихованець
Один з перших вихованців тамагочі
Фото: Bandai

Уперше тамагочі з'явилися в 1996 році в Японії як гра для портативної консолі Game Boy від Nintendo. Картридж був обладнаний EEPROM-пам'яттю, малопотужним процесором, динаміком і годинником. Поки господар не підключав його до консолі протягом якогось часу, вихованець міг встигнути захворіти або померти, про що сигналізував вбудований динамік.

Пізніше на ринку з'явилася дешевша і більш популярна версія тамагочі, які були самодостатніми іграшками. Ідея тамагочі належить педагогу Акі Маїте. Вона була самотньою жінкою середніх років, жила в маленькій квартирі і не могла завести домашню тварину, але дуже хотіла мати домашнього улюбленця, про якого могла б піклуватися. Вона зв'язалася з друзями з Bandai, розповіла про проект та відразу отримала посаду в компанії.

"Тамаго" — це "яйце" по-японськи, а "очі" — це годинник і дієслово дивитися/стежити по-англійськи (watch).