Несподіваний сюрприз. Подружжя з США виявили під своїм будинком печеру (відео)

печера, тунель, світло, лавові тунелі, фото
Фото: Fox News

Про таємничу печеру пару попередив рієлтор, проте вони і не підозрювали, що вона виявиться настільки масивною і лякаючою.

Сюзанна і Джеймс Бріерлі придбали свою нерухомість 4 роки тому. Тоді їх рієлтор згадав, що під будинком знаходиться "невелика печера". Коли чоловік і жінка нарешті вирішили її оглянути, то виявили величезний тунель, який був досить великий і страшний, пише Futurism.

Більше того, у деяких місцях його стелі були настільки високі, що власники навіть не змогли до них дотягнутися — ще одне нагадування про те, що природа приховує у собі безліч сюрпризів.

Як з'ясували журналісти, які оглянули печеру, тунель виявився лавовою трубкою. Лавові трубки — це природні утворення, які залишаються після того, як поточна лава виходить з вулканічного жерла під землею.

Лавові трубки являють для вчених особливий інтерес, оскільки вони можуть забезпечити хороший захист від метеоритних дощів та радіації на поверхні Місяця і Марса.

Зокрема, велику підземну мережу лавових трубок фахівці прагнуть досліджувати і на поверхні Червоної планети, деякі з яких можуть бути досить великими, щоб вмістити цілі планетні бази.

Тим часом, на думку місцевих експертів, величезний тунель під власністю Бріерлі, і багато інших подібних печер у цьому районі ще не до кінця досліджені.

Пара тепер хоче продати свою власність і, з огляду на захопливий скарб внизу, у них не повинно виникнути з цим проблем.