Xiaomi створила надшвидкісну зарядку: повністю зарядити смартфон можна за 8 хвилин

xiaomi, швидке зарядження, фото

Експерти ставляться до цього продукту скептично.

Компанія Xiaomi продемонструвала, що смартфон Mi 11 Pro з акумулятором на 4000 мА * год можна повністю зарядити за 8 хвилин за допомогою дротової зарядки HyperCharge потужністю 200 Вт або за 15 хвилин — за допомогою бездротової зарядки 120 Вт.

Видання The Verge зазначає, що швидкість зарядки останнім часом стала полем битви для китайських компаній, що виробляють смартфони. Вони часто демонструють свої досягнення, які не обов'язково можуть бути поставлені на потік. Два роки тому, наприклад, Xiaomi анонсувала систему на 100 Вт, яка могла заряджати батарею ємністю 4000 мА * год за 17 хвилин, у той час як торішній смартфон Mi 10 Ultra з батареєю 4500 мА * год заряджався за 23 хвилини при потужності зарядки 120 Вт .

Компанія Oppo — ще один лідер у цій галузі, її технологія VOOC становить основу систем швидкої зарядки OnePlus Dash і Warp. У минулому році вона продемонструвала систему на 125 Вт, яка за 20 хвилин заряджає батарею 4000 мА * год.

Xiaomi, зарядка
Швидка зарядка Xiaomi
Фото: скриншот

Звістка про те, що телефон можна повністю зарядити за 8 хвилин, безумовно, важлива, пише The Verge. Однак, для систем швидкої зарядки завжди потрібні фірмові зарядні пристрої та кабелі. Тому вони в основному будуть використовуватися вдома, а не в надзвичайних ситуаціях, де вони і можуть бути найбільш корисні.

Журналісти видання роблять висновок, що здатність смартфона прожити робочий день на одному заряді батареї буде залишатися важливим фактором протягом ще "деякого часу".

Нагадаємо, суд у США 25 травня остаточно скасував визначення Xiaomi як "комуністичної китайської військової компанії". У результаті Міністерство оборони США виключило компанію зі списку заборонених для співпраці.

Міністерство оборони США внесло Xiaomi до списку санкцій 15 січня, за кілька днів до відходу Дональда Трампа з Білого дому. Експерт Роман Хіміч у колонці для Фокуса звернув увагу, що корпорація, на відміну від інших китайських компаній, не займається інфраструктурними рішеннями і продуктами для бізнесу. Cанкції погрожували знищити Xiaomi, при цьому влада США не навела вагомих обгрунтувань свого рішення.