Perseverance розпилив камінь на Марсі і знайшов там ідеально рівний трикутник (фото)

гірські породи, скеля, круглий слід, зображення

Попри те, що трикутник виглядає досить недоречно, дослідники зазначають, що така форма проста випадковість і нічого містичного в цьому не варто шукати.

Related video

У ході своєї останньої пригоди з відбором проб, досліджуючи поверхню марсіанських гірських порід, марсохід відобразив нові фотографії, пише News 18.

"Я обробив невелику ділянку породи, щоб видалити поверхневий шар і заглянути під нього і побачити те, чого ніхто ніколи не бачив раніше", — йдеться в акаунті ровера.

На першій фотографії, опублікованій у Твіттері, видно, як Perseverance шліфує поверхню марсіанських гірських порід своїм обладнанням.

Марс, гірські породи, поверхня, обладнання, знімок Fullscreen

На другому знімку зображено круглий слід і білий пил, розсіяний навколо нього.

гірські породи, скеля, круглий слід, зображення Fullscreen

Далі марсохід уважно розглядає слід, у якому пил схожий на пісок.

круглий слід, скеля, Марс, фото Fullscreen

А на четвертому фото видно деталі під поверхнею скелі, текстура якої відрізняється від зовнішньої поверхні.

скеля, структура, Марс, знімок Fullscreen

Свою пригоду Perseverance завершить, зібравши зразок матеріалу, розміщеного під скелею, який буде проаналізовано вченими місії.

Багато користувачів зазначили, що на четвертій фотографії, де видно детальну структуру внутрішньої поверхні, у верхній частині знімка зображено дивний білий трикутник. Трикутна фігура сильно відрізняється від решти стертої поверхні, що виглядає досить недоречно. Однак, як зазначають дослідники, така форма — випадковість, і нічого містичного в цьому шукати не варто.

Марс, трикутник, поверхня, фото Fullscreen

Наразі марсохід у кратері Єзеро — районі, який, на думку вчених, раніше було заповнено водою. Оскільки вважається, що життя на Червоній планеті існувало в той час, коли його покривала вода, цей кратер може бути хорошим місцем для того, щоб знайти докази стародавнього життя. Також він може розповісти вченим, як утворилися гірські породи та яким був на той час клімат.