У Києві на Солом'янці перехожі помітили прапори "ДНР" (фото)

київ, ДНР, прапор, кіно, соломенский район, поліція
Фото: Los Solomas / Facebook

За словами очевидців, поряд з вантажівки вивантажували ящики близько люди з автоматами, але поліція пояснила, що відбувається.

Related video

На проспекті Лобановського перехожі помітили на будівлі Будинку культури в Києві прапори терористів "ДНР". Про це йдеться в співтоваристві "Los Solomas" в Facebook.

За словами очевидців, поряд з вантажівки вивантажували ящики люди з автоматами.

київ, ДНР, прапор, кіно, соломенский район, поліція Fullscreen

Як виявилося, в Будинку культури знімають новий фільм, в якому розповідається про антитерористичну операцію на Донбасі. Прапор так званої "ДНР" є лише реквізитом. Про це розповіли Obozrevatel в патрульної поліції Києва.

Нагадаємо, стрімінговий відеосервіс Netflix знімав в Україні свій перший фільм. Кінострічка буде називатися "The Last Mercenary" ( "Останній найманець"). Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному топ-рівні. За сюжетом, події розгортаються у Франції, проте велика частина зйомок пройшла в Києві з 10 по 26 серпня. Також зйомки проходили в Парижі.

Серед головних акторів — Жан-Клод Ван Дамм і Албан Іванов. За знімальним процесом спостерігали жителі і гості столиці, а кадри з героєм бойовика розлетілися по мережі.