У Києві штрафують за погане прибирання снігу: за добу 1 062 приписи

погода, київ, снігопад, прибирання снігу, Тимур Ткаченко, комунальники
Фото: facebook.com/timurtkachenko

З ранку дороги і тротуари чистять 5 018 комунальних працівників.

Related video

У Києві інспектори благоустрою винесли за добу 1 062 приписи тим підприємствам і організаціям, які несвоєчасно розчищають балансові території від снігу.

Про це написав у Facebook в. о. директора департаменту міського благоустрою Київської міськадміністрації Тимур Ткаченко.

"Всього за день було винесено 1 062 приписи підприємствам, установам і організаціям за несвоєчасну очистку балансових територій від снігу. Також інспектори склали 127 протоколів на керівників підприємств, які знехтували приписом і не виконали вимоги", — йдеться у повідомленні.

За його даними, станом на ранок 16 січня дороги та тротуари чистять 5 018 комунальних працівників. До робіт залучено 468 одиниці снігоприбиральної техніки, використано 3 349 тонн посипальних матеріалів.

Ткаченко також закликав керівників підприємств відповідально поставитися до своїх обов'язків й організувати якісне прибирання прилеглих територій від снігу.

Відзначимо, 14 січня в Києві через снігопад на дорогах працювали 156 одиниць спецтехніки "Київавтодору" і 64 бригади з ручного прибирання. Працівники дорожньої служби почали превентивно обробляти дороги та тротуари столиці протизаморожувальними засобами.