День Соборності-2021: майже 40 тисяч людей вишикувалися у віртуальний ланцюг "від Києва до Сімферополя"

ланцюг, день соборності, живий ланцюг, Україна
Фото: "Информатор" | Живий ланцюг до Дня Соборності України, 2020 рік

Кожен користувач може приєднатися до ланцюга соборності, зайнявши географічну точку на карті.

Related video

До Дня Соборності України на сайті Unite Ukraine запустили перший в історії віртуальний ланцюг єднання між Києвом і Сімферополем. Проект стартував у 31-ту річницю "Української хвилі", коли більше мільйона людей вийшли між Києвом і Івано-Франківськом, щоб відсвяткувати річницю Соборності України.

"У День Соборності через COVID-19 ми не зможемо традиційно взяти один одного за руки. Але тепер для єдності немає обмежень і відстань не має значення. Значення має лише наше прагнення бути разом — в одній соборній Україні", — сказано на сайті проекту.

Кожен бажаючий, авторизувавшись на сайті через соцмережу або електронну пошту, може приєднатися до цього ланцюга, зайнявши географічну точку на карті поряд з іншими користувачами. На момент написання новини в ланцюзі перебувало понад 39 тисяч українців, а сам ланцюг майже досяг Сімферополя.

день соборності, київ-Сімферополь, ланцюг єднання Fullscreen
Віртуальний ланцюг "Київ-Сімферополь" до Дня Соборності
Фото: скриншот

День Соборності України відзначають 22 січня. У цей день в 1919 році у Києві пройшла урочиста церемонія Злуки ЗУНР і УНР.

Фокус детально розповідав про це об'єднання у цьому матеріалі.

Нагадаємо, у цьому році СБУ привітала українців з Днем Соборності заявивши, що "Україна — єдина", а незгідним з цим твердженням у гумористичному сенсі пригрозили терміном від трьох років позбавлення волі.