У Дніпрі показали, як можуть виглядати виходи зі станцій метро, що будується (фото)

будівництво метро в дніпрі, метро в дніпрі
Фото: prodniproo

Активісти показали імовірний зовнішній вигляд виходу зі станцій майбутніх станцій метро "Театральна", "Музейна" та "Індустріальна".

Команда урбаністів показала візуалізацію того, як виглядатимуть на поверхні виходи з метро у Дніпрі. Фотографії вони розмістили у себе в Інстаграмі.

Розробкою дизайну займається відоме британське архітектурне бюро Zaha Hadid Architects, але на їхньому сайті та профілях архітектурних проектів поки немає візуалізації дніпровського проекту.

Фото: prodniproo

Візуалізація зовнішнього вигляду входу/виходу зі станцій метро була отримана "з власних надійних джерел" урбаністів.

Фото: prodniproo

На опублікованих знімках йдеться про станції "Центральна", "Театральна" та "Музейна", у всіх станцій нібито буде один візуальний стиль на поверхні.

Фото: prodniproo

Будівництво метрополітену в Дніпрі почалося ще у 1982 році. Всього планувалося запустити 9 станцій. Але замість цього у 1995 році запустили тільки шість.

Будівництво трьох нових станцій почалося у 2017 році. Вартість проекту оцінюється у 224 млн євро. Роботи фінансують ЄБРР та Європейський інвестиційний банк. Завершити роботи повинні до 2024 року.

Архітектурне бюро Zaha Harid — компанія, заснована британським архітектором Захой Хадід. Вона одна з найвідоміших архітекторів світу. Її роботи мають особливість у вигляді футуристичної геометрії з плавними формами, хвилями та вигинами. Засновниця компанії померла у 2016 році. Перейшовши за посиланням можна побачити її роботи.

Нагадаємо, у 2018 році мер Дніпра заявив про підписання контракту з архітектурним бюро щодо проектування станцій метрополітену.