"Коли Сенцов дізнався про вагітність — поїхав з іншою жінкою в Одесу", — матір дочки режисера

олег Сенцов, Емма, Бабич, дочка Сенцова, журналістка Юлія Бабич
Фото: колаж Фокус | Олег Сенцов, Юлія Бабич і їхня дочка Емма

За словами жінки, за 3,5 місяці життя дівчинки колишній політв'язень РФ бачив її всього кілька разів.

Журналістка Юлія Бабич, яка народила від Олега Сенцова дочка Емму, опублікувала на своїй сторінці в Facebook допис, в якому прокоментувала нещодавню заяву режисера про те, що їхні стосунки були "невдалими і тому нетривалими".

"Я не знаю, чи є в Емми тато. Він досі називає стосунки, від яких народилася дитина, помилкою. Його не було всю вагітність. Він відмовився допомогти фінансово з урахуванням вагітності (з грошима допоміг чоловік, проти якого він так наполегливо публічно виступає)", — написала Бабич.

За словами жінки, на пологи Емми Сенцов не встиг через "важливі зустрічі", однак перед ними заходив у гості на 10 хвилин.

"Так, він є в свідоцтві. Хоча в останній момент він раптово заявив, що він просто погано розуміє українську мову і дасть ім'я, а не прізвище. Але прізвище дав. На перший новий рік дочки (їй було 2 тижні) він поїхав із жінкою, з якою почав зустрічатися відразу, як дізнався про вагітність, пити просекко в Одесу... І загубився на кілька тижнів", — зазначила матір Емми.

Бабич заявила, що через відсутність батька дитину не вийшло годувати грудьми. Втім, жінка підкреслила, що їй хотілося б, щоб Сенцов присутній в житті своєї доньки.

"Але поки не бачу взаємного бажання. За всі 3,5 місяці життя Емми він бачив дочку кілька разів. Востаннє 3 березня. Коли я написала, що його дочці погано, він заблокував мене у Фейсбуці, можливо, щоб я не засмучувалася, коли я читаю його такі правильні дописи про те, що немає нічого важливішого за здоров'я дитини... Але чомусь не своєї дитини", — зазначила Бабич.

За її словами, щомісяця Сенцов висилає Еммі фінансову допомогу.

"Це його обов'язок. Але все одно вдячні, що годі й говорити нагадувати. Я не знаю, чи є в Емми тато. Можливо, з'явиться колись. Але в Емми є мама. А в мами є друзі. І завдяки цим друзям ми з Еммою на плаву і щасливі. Ну, а в тата є кіно", — написала Бабич.

Також вона зазначила, що вважає їхні стосунки із Сенцовим вдалими, оскільки завдяки їм на світ з'явилася Емма.

Юлія Бабич про стосунки з Олегом Сенцової

Нагадаємо, 4 квітня Сенцов заявив, що їхні стосунки були "невдалими і тому нетривалими". Втім, він зазначив, що діти ні в чому не винні і їх треба любити завжди, навіть якщо батьки не живуть разом.

Олег Сенцов про стосунки з Юлією Бабич

Зазначимо, новина про народження Емми з'явилася 5 лютого. Особистість матері довгий час залишалася невідомою, проте в ЗМІ з'явилися припущення, що матір дівчинки — журналістка Юлія Бабич. 5 лютого повідомив про своє батьківство власне Сенцов.

В Олега Сенцова є ще двоє дітей від першого шлюбу: 19-річна Аліна та 16-річний Владислав. Матір Сенцова та дочка після звільнення Сенцова з полону переїхали до Києва. Пізніше режисер зміг переконати колишню дружину відпустити до Києва й сина.