Зірку "X-Фактора" затримали в Києві з підробленим посвідченням (відео)

Андрій Мацевко, X-Фактор
Андрій Мацевко на шоу X-Фактор

Учасник вокального шоу Андрій Мацевко стверджує, що фальшивий документ йому підкинув друг.

Правоохоронці затримали зірку "X-Фактора" в Києві, коли він нібито намагався потрапити в метро за підробленим пенсійним посвідченням. Співак розповів свою версію на відео, яке опублікували в групі "Київ Оперативний" у Фейсбук.

Поліцейські знайшли посвідчення в барсетці чоловіка. За словами Андрія Мацевка, колишній друг підкинув документ, щоб підставити його. При цьому на посвідченні розміщена фотографія та особисті дані екс-учасника "X-Фактора".

"Так, він підробив. Він підготував собі, підготував мені, я про це не знав, і кинув мені в барсетку. Він цим займався, знав, як це зробити. Я цим не займався, ніколи в маршрутках не їжджу за посвідченням, ходжу пішки", — сказав Андрій Мацевко після затримання.

Андрій Мацевко
Андрія Мацевко затримали з підробленими пенсійними
Фото: Скриншот

Співак вперше заявив про себе в першому сезоні шоу "X-Фактор" під час відбору у Львові у 2010 році. Його виступ викликав бурхливий ажіотаж у глядачів, проте члени журі погано оцінили вокальний талант учасника. Після випуску Андрій отримав псевдонім "Смерека" й отримав велику популярність. У 2011 році він спробував щастя в ще одному шоу — "Україна має талант", але й там не пройшов на наступний етап.

Нагадаємо, що в зв'язку з посиленням карантину в Києві з 5 квітня пускають в громадський транспорт тільки за спеціальними перепустками. Багато хто намагається підробити проїзні документи і продають їх через інтернет.

У понеділок поліція затримала 18-річну дівчину, яка нібито торгувала підробленими спецпропусками в Києві. Патрульні помітили, що громадянка масово продавала фальшиві документи людям на одній із зупинок у Святошинському районі, а тому доставили її до районного управління. Киянка заявила, що замовила спецпропуски в одній зі столичних лікарень разом із довідками про роботу на загальну суму 5 тисяч гривень, а потім продавала в роздріб по 200 гривень.

Київ, спецпропуск
Оголошення про продаж спецперепусток у Києві

Подібне оголошення з'явилося у "Фейсбук" 6 квітня. Користувач Веталь Гришко виклав фото документа з печатками на задній стороні та запропонував: "Ціна: 200 грн. Пишіть мені. Як отримати спецпропуск на проїзд у громадському транспорті під час локдауну в Києві? Він знадобиться з 5 квітня".