У Дніпрі співробітники ресторану вимагали в дівчат 500 гривень за вихід (відео)

Дніпро, ресторан, Горець
Фото: Скріншот | Керівник ресторану "Горець" на Набережній в Дніпрі

Співробітники утримували гостей в закладі, посилаючись на внутрішнє правило про оплату столів.

У Дніпрі керівник ресторану почав вимагати гроші у відвідувачки, яка просто сходила в туалет. Подробиці та відео скандалу фітнес-тренерка Богдана Жужа опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

За словами дніпрянки, вона разом із подругою зайшла перекусити в ресторан "Горець" на Січеславській Набережній, де їх добре зустріли і розмістили за столом. Богдана сходила в туалет, а незабаром зʼясувалося, що їй потрібно терміново йти на зустріч з іншою людиною. Відвідувачка уточнила у персоналу, до скількох працює заклад, а потім попрямувала до виходу.

"І тут сталося непередбачуване. Співробітник закладу закрив двері й почав кричати: "Ваш номер не пройде!" — сказав він. — "З Вас 500 грн за банкетний зал, якщо хочете вийти! Або якщо Ви сходили в туалет, то йдіть замовляйте щось! Просто так я вас не випущу!", — поділилася авторка публікації.

Ресторан, Дніпро
Допис про інцидент у ресторані Дніпра
Фото: Скриншот

Як стверджує Богдана, співробітники відкрили вихід лише після того, як вона почала знімати те, що відбувається на відео. Чоловік, який представився керівником Іваном, випровадив гостей з території закладу і пообіцяв більше ніколи не пускати їх у ресторан. Він відмовився називати причину і заявив, що пояснення можна знайти в правилах, які розміщені на табличці біля входу.

"Я потім вже зрозуміла, що, можливо, хтось обманним маневром за схожою схемою намагався прорватися в туалет. Але хіба це дає право намагатися збити з мене 500 гривень за несформоване замовлення? Переривати вхід? Підвищувати голос?", — обурилася Жужа.

Якщо біля ресторану дійсно є особлива вимога, за якою гості зобовʼязані заплатити 500 гривень навіть без замовлення, то на офіційному сайті й у соцмережах про це нічого не сказано. Представники "Горця" не згадали таке правило й у коментарі під дописом, але нагадали, що згідно із законом власники закладів не зобовʼязані пускати людей в санвузол, який є особистим майном.

Ресторан, Горець, Дніпро
Коментар ресторану "Горець" на Набережній
Фото: Скриншот

"Якщо стороння особа зайде в такий заклад і почне вимагати пустити її в туалет, власник може цілком законно відмовити, оскільки магазини і кафе надають певні послуги з обслуговування та продажу товарів, а не послуги загальнодоступних туалетів", — йдеться в повідомленні.

Раніше в Києві закрили два ресторани, які порушили правила карантину і працювали в нічний час.