Україна на плато захворюваності на коронавірус, — НАН

коронавірус, захворюваність, НАН України, плато,
Фото: реки крыма | Хворі на коронавірус

Учені припускають, що зростання випадків захворювання могло збільшитися через оприлюднення діагнозів зі "старими" датами.

На сьогодні Україна на плато захворюваності коронавірусною інфекцією.

Це випливає з прогнозу розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 7-20 квітня 2021 року, зробленого фахівцями Національної академії наук України.

За інформацією Академії, динаміка захворюваності в Україні вказує на продовження погіршення епідемічної ситуації на фоні зростання невизначеності стосовно темпів такого погіршення.

"Тоді як щоденне число нових випадків хвороби росло в останні чотири дні темпами, що перевищують 15% порівняно зі значеннями тиждень тому, частка позитивних тестів протягом останнього тижня незначно знизилася з 33,6% до 33,3%, а середньодобове число позитивних тестів у середньому за тиждень виросло на 1% порівняно із значенням тиждень тому", — вказали в НАН.

Учені припустили, що число нових випадків захворювання збільшилося через оприлюднення діагнозів зі старими датами, оскільки кількість хворих, підтверджених за останні сім днів, на плато.

У свою чергу Міністерство охорони здоровʼя України вважає, що до кінця поточного року вакцину від коронавірусу отримає 70% дорослого населення України.

Згідно з даними, представленим на сайті Worldometers.info, Україна перемістилася на перше місце в Європі за швидкістю поширення COVID-19. За даними ресурсу, за 6 квітня число нових зареєстрованих випадків коронавірусу в Україні становить 13 276, що стало 1-м результатом у Європі.

Нагадаємо, що станом на середу, 7 квітня, кількість нових випадків коронавірусу 15 415 нових діагнозів.