"Непросто, але треба робити": іноземець вимив брудне вікно поїзда Укрзалізниці (фото)

Поїзд, Укрзалізниця
Фото: Йоханнес Андерсен / Фейсбук | Йоганнес Андерсен миє вікно поїзда Укрзалізниці

Журналісту Йоганнесу Андерсену довелося купити швабру, щоб хоч трохи відчистити засохлий бруд у своєму купе.

Житель Данії Йоганнес Вамберг Андерсен вийшов на перон і вимив брудне вікно поїзда замість співробітників "Укрзалізниці". Він опублікував фото на своїй сторінці в соцмережі "Фейсбук".

"Прибирати УЗ непросто, але це треба робити, правда?" — написав іноземець у своєму пості.

Укрзалізниця
Пост Йоганнеса Андерсена про Укрзалізницю
Фото: Скриншот

За словами журналіста з Копенгагена, випадок стався минулої неділі, 4 квітня. Чоловік обурився з приводу брудного скла і спробував очистити його своїми силами. Серветками видалити пил не вийшло, тому він разом із супутниками купив швабру і мийний засіб у найближчому господарському магазині.

Йоханнес Андерсен
Коментарі під постом Йоганнеса Андерсена
Фото: Скриншот

"Абсурдність полягає в тому, що вони стверджують, що пасажирські залізничні послуги збиткові, але все одно вимагають дуже високу ціну! Іншими словами — нічого купувати. Пасажирські послуги повинні бути відновлені з нуля", — зазначив Йоганнес Андерсен.

Укрзалізниця
Коментарі про поїзд Укрзалізниці
Фото: Скриншот

Судячи з фото, у результаті його зусиль вікно дійсно стало набагато чистіше. У коментарях Йоганнес Андерсен підкреслив, що бруд на вікні виявився "древнім" і "стійким", тому для повноцінного очищення потрібно довго шкребти його чимось більш жорстким, ніж швабра.

"Ось так пасажири самі миють вікна вагонів. До речі, у складі поїзда Київ-Ізмаїл є найбрудніший вагон, який я тільки бачив, просто жах", — прокоментував ситуацію київський блогер Олег Васильєв.

Олег Васильєв
Пост Олега Васильєва
Фото: Скриншот

Журналіст і правозахисник Йоганнес Андерсен з перервами живе в Україні вже понад 20 років. В інтерв'ю порталу "Gloss" іноземець у 2018 році зізнався, що вважає країну "чудовою" і "жахливою" одночасно. За його словами, тут європейські цінності зіштовхуються із загадковими перешкодами, тому працювати і стежити за подіями в Україні дуже цікаво. Він додав, що останнім часом люди стали більш озлобленими.

"Найжахливіше було, коли люди власника в пабі «Bierstube» побили мене так, що в результаті забрали два роки мого життя", — згадав Андерсен. — "Може, все тому, що німець-власник був з НДР і служив офіцером радянської армії, тобто був далеко не тією західною людиною, за яку себе видавав. Десь, скажімо на Шулявці, за п'яну поведінку мене б просто вигнали, а в «Bierstube» мене били ногами".

Раніше стало відомо, що "Укрзалізниця" за два роки витратила понад 5,5 мільйонів гривень на авіаперельоти членів наглядової ради, ще майже 2 мільйони гривень пішли на їхнє харчування.