"Італійський сценарій": у Запорізькій ОДА заявили про критичну ситуацію з коронавірусом

коронавірус в запорожье, карантин в запорожье
Фото: 24 Канал

Заповнюваність місць у лікарнях, розповів глава ОДА, знаходиться на рівні 75-100%.

У Запорізькій обласній адміністрації заявили про те, що в області критична ситуація з коронавірусом. Про це повідомляє Укрінформ.

За словами глави ОДА Олександра Старуха, ситуація в області розвивається за найгіршим "італійським" сценарієм розвитку. Доступ до кисню у хворих є, але питання в тому, чи вистачить лікарів.

"Італійський" сценарій розвитку — це спалах коронавірусу, який не вдається зупинити. За минулу добу в Запоріжжі померло 14 осіб, а видужали — 40.

"У Запоріжжі у нас три чверті ліжок заповнені, у деяких до 100%. Необхідно вводити додаткові жорсткі заходи обмежень. Локдауни давали результати", — заявив Старух.

Також голова ОДА висловив своє невдоволення тим, що дотримання маскового режиму стало "факультативом". У місті можуть закрити транспорт, але це питання до місцевої влади Запоріжжя. Проблема з громадським транспортом полягає ще й в тому, що людям потрібен транспорт для того, щоб добиратися до лікарень. А швидкі — це не таксі, як заявив Старух.

Нагадаємо, з 9 квітня Запорізька область входить в "червону" карантинну зону. Згідно зі статистикою, за минулу добу в Запорізькій області було зафіксовано 896 випадків зараження коронавірусом. В області зайняті 1 576 місць для хворих COVID-19.