"Я тебе від***жу, ти зрозумів мене?": у Київській облраді ледве не побилися два депутати (відео)

бійка в облраді
Фото: Скріншот | Володимир Шабаш (спиною) і Костянтин Бондарєв (праворуч)

Нардеп "Батьківщини" прийшов на засідання, і влаштував "розбірки" з двома депутатами. Він погрожував їм кримінальними справами і побиттям.

У Київській обласній раді нардеп Костянтин Бондарєв від "Батьківщини" і депутат облради Володимир Шабаш ледь не побилися між собою. Про це повідомляє 360 Новини в Телеграмі.

На відео видно, як двоє депутатів щось не поділили між собою. З діалогу зрозуміло, що йдеться про якесь вербування людей. Бондарєв стверджує, що якщо люди Шабаша ще раз приїдуть до нього, то він їх побʼє. Під час суперечки "під роздачу" ледь не потрапив Ярослав Москаленко, який намагався не допустити бійки. Нардеп від Батьківщини штовхав і відмахувався від нього.

За словами автора відео, подія сталася під час сесії облради, але незрозуміло, до початку або після, оскільки в залі пустує половина місць.

Цього разу нардеп звинуватив депутата від "Європейської солідарності" Романа Титикалу в нібито розкраданні бюджетних коштів і пообіцяв на нього кримінальну справу. Він всіляко ображав і штовхав свого опонента: "Титикало, ти тварина, ти просто тварина. …Ти спи***в 15 млн із бюджету області на області. …Хто ти взагалі, що в тебе в голові?"

Нагадаємо, 6 квітня мер Черкас ледь не побився з лідером місцевого Національного корпусу. Мера звинуватили в корупції.

У Львові місцева депутатка їхала "зайцем" у транспорті. Інцидент стався з депутатом від партії "ЄС" Ольгою Посипанко.