Бойовику "ЛНР" вдалося влаштуватися на роботу в структуру МВС, — СБУ (фото)

бойовики, терористи, сбу, мвс, затримання
Фото: СБУ

Крім того, кажуть правоохоронці, бойовик вербував українців, а під час обшуку у нього знайшли вибухівку.

Служба безпеки України заявила, що викрила бойовика "ЛНР", який працював у структурі МВС України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Повідомляється, що чоловік незаконно нібито влаштувався на роботу адміністратором одного з територіальних сервісних центрів МВС Херсонщини.

"При оформленні на роботу він надав сфальсифіковані документи. За оперативною інформацією, він мав можливість передавати інформацію із закритих баз даних до представників бойовиків", — сказано у повідомленні.

Правоохоронці кажуть, що у 2015-2016 роках був "оперативним співробітником МГБ "ЛНР". Він нібито вербував громадян по обидва боки лінії розмежування і залякував проукраїнськи налаштоване населення.

Його затримали в одному з житлових районів Нової Каховки Херсонської області. Під час обшуку у нього знайшли документи і дві тротилові шашки з електродетонаторами.

бойовики, терористи, сбу, мвс, затримання
бойовики, терористи, сбу, мвс, затримання

Нагадаємо, раніше контррозвідники затримали жителя Кропивницького, який за завданням спецслужби країни-агресора збирав і передавав інформацію про військовослужбовців. Агент, який є керівником осередку, забороненої в Україні комуністичної партії, привернув до протиправної діяльності свою близьку родичку і ще одного жителя Кропивницького.