В Одесі підліток отримав опіки 90% тіла, намагаючись зробити селфі на даху поїзда

Швидка допомога
Швидка допомога забирає пацієнта

Юні українці ризикують своїми життями заради яскравих фотографій, тому що усні попередження не допомагають.

В Одесі підліток отримав важкі травми, коли намагався зробити селфі на поїзді. Про це у "Фейсбук" написала Олена Буйневич, глава Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

За словами чиновниці, дитина залізла на дах поїзда для знімка й отримала опіки 90% тіла. Олена Буйневич висловила надію, що потерпілий видужає, і закликала батьків працювати над вихованням дітей. На її думку, звичайні розмови та попередження не допомагають, адже підлітки занадто легковажні й часто впевнені в своїй невразливості. Тому підліткам необхідно показувати катастрофічні наслідки ризикованих витівок.

"Не працюють наші бесіди. І домашні не працюють. Всупереч професії вважаю, що в цьому питанні допомагають тільки страшні фото. І багаторазове повторення — ми, на жаль, не безсмертні! І не невразливі. І це фізика. Це струм. Це смертельно. А не селфі та краса. Дорослі, до речі, я не бачу такі селфі в мережі. Якщо бачите — кидайте. Може, попередимо", — зазначила Олена Буйневич.

У коментарях вона додала, що всупереч правилам психології змусила свого сина подивитися на потерпілого. Як вважає чиновниця, краще нехай у дитини буде шок від побаченого, ніж від удару струмом.

Раніше стало відомо, що у Львові школярка загинула під час спроби зробити селфі на вагоні поїзда. Дівчину без ознак життя знайшли вночі 14 грудня на на території товарного парку залізничної станції "Підзамче". Машиніст побачив тіло й одразу викликав швидку допомогу. Медики попередньо встановили, що загибла торкнулася лінії електропередач, коли перебувала на даху товарного вагона. Поліція відкрила кримінальне провадження за ознаками нещасного випадку.

У Києві рибалка врятував підлітка з крижини, що дрейфувала за допомогою спінінга. Річард Горд докинув волосінь 11-річній дитині в декількох десятках метрів, а потім притягнув його до берега річки Десенка. Як зʼясувалося, хлопчик не вмів плавати.