У Львові чоловік під наркотиками кидався на машини і стрибав по їх дахах (відео)

Львів, чоловік, дахи машин, наркотик, солі, сіль, наркота, чоловік стрибав по дахах машин
Фото: скриншот | У Львові розшукують за грабіж чоловік під наркотиками стрибав по дахах машин

Поліцейські встановили, що затриманий перебував в активному розшуку за крадіжку і грабіж.

Близько 23:00 10 квітня в поліцію Львова надійшов дзвінок щодо чоловіка, який на проспекті Червоної Калини кидався на рухомі автомобілі. Коли патрульні приїхали на місце інциденту — чоловік їхав на капоті авто, після чого стрибнув на дах транспортного засобу.

Про це розповідає прес-служба Патрульній поліції Львівської області в Facebook.

Порушника зняли з автомобіля і доставили до відділку поліції. Той продовжив вести себе неадекватно. У поліції стверджують, що 34-річний чоловік знаходився під дією "синтетичного наркотику солі". Його госпіталізували в медзаклад.

На чоловіка написала заяву власниця пошкодженого транспортного засобу.

Виявилося, що затриманий чоловік знаходився в розшуку за крадіжку і грабіж, вчинені повторно. Далі справою займатимуться слідчі.

У соцмережах також опублікували відео, на якому можна побачити як чоловік кидався на транспортні засоби.

У Львові чоловік кидався на автомобілі

Нагадаємо, в недавно опублікованій книзі мемуарів Хандер Байден, син президента США Джо Байдена, зізнався, що витратив гроші, які заробляв в компанії Burisma, яка займається видобутком газу в Україні, на наркотики і алкоголь.

А Міжнародний комітет з контролю над наркотиками в недавньому їх звіті розповіли, що за останні роки в світі зростає залежність від наркотичних речовин серед людей похилого віку.