Депутатка Київради знайшла біля школи "набір закладника" і 547 шприців (відео)

кладмен, наркотики, шприци, школа, київ
Фото: facebook.com/shelevytska | Депутатка Київради виявила біля школи "набір закладника наркотиків"

У пакунку були поліетиленові пакетики з клейкою стрічкою. Приїхавши, поліцейські заборонили їх знімати, аргументуючи це "слідчими заходами".

Депутат Київради Ксенія Семенова під час суботника разом з іншими, прибираючи територію біля школи №324 (Солом'янський район), виявила 547 шприців і згорток з "набором закладника наркотиків". Про це вона розповіла на своїй сторінці у Facebook.

"Тут було кілька лежанок бомжів-наркоманів. Виявили сьогодні кілька прикольних речей. 547 шприців. І ми знайшли "закладку". У колекторі хлопці забирали сміття, там гниль всяка була — і знайшли ось таку красу. Чекаємо на поліцію, викликали. Поліція вже півгодини їде", — розповіла Семенова.

кладмен, наркотики, шприци, школа, київ
У Києві біля школи знайшли 547 шприців

Після прибуття на місце інциденту поліцейські заборонили їх знімати на відео, аргументуючи це "проведенням слідчих заходів". Однак, розкривши згорток, правоохоронці виявили в ньому лише "набір закладника наркотиків": маленькі поліетиленові пакетики із замком Zip-Lock для розфасовки товару і клейку стрічку.

"У пакеті виявили набір юного кладмена, але без товару", — написала Семенова.

кладмен, наркотики, закладка, набір кладмена, київ, зіплок
У Києві виявили "набір закладника наркотиків"
кладмен, наркотики, закладка, набір кладмена, київ, зіплок
У Києві виявили "набір закладника наркотиків"

Нагадаємо, що у Львові чоловік під впливом наркотичних речовин почав кидатися на машини і стрибати по їхніх дахах.

А в нещодавно опублікованій книзі мемуарів Гантер Байден, син президента США Джо Байдена, зізнався, що витратив гроші, які заробляв у компанії Burisma, що займається видобутком газу в Україні, на наркотики та алкоголь.