Українцям варто готуватися до четвертої хвилі коронавірусу, — Ляшко

ляшки, виктор ляшки, мінохоронздоров'я, заступник міністра
Фото: 24 Канал | Віктор Ляшко

Третя хвиля COVID-19 в Україні, каже чиновник, повинна завершитися наприкінці травня.

Заступник голови МОЗ Віктор Ляшко повідомив, коли в Україні очікується завершення третьої хвилі епідемії коронавірусу. Про це він розповів в ефірі телеканалу Kyiv.live.

За його словами, кінець третьої хвилі COVID-19 в Україні очікується до середини-кінця травня 2021 року. При цьому, говорить Ляшко, українцям варто готуватися до можливої четвертої хвилі коронавірусу, яка очікується восени.

"Людям — прийти і провакцинуватися. Перше — щойно з'являється вакцина проти коронавірусної хвороби, ваша черга, запрошення — не відмовляємося, вакцинуємо і це ваш вплив на підготовку до наступної хвилі", — повідомив заступник голови МОЗ.

Крім того, Ляшко зазначив, що необхідно зробити щеплення від грипу, оскільки потрібно формувати імунітет проти тих штамів, які прогнозовано будуть циркулювати в осінньо-зимовий період.

"Ну і не забуваємо про дифтерію і правець, які треба робити всім дорослим від 16 років кожні 10 років. Вакцина у вашого сімейного лікаря", — підкреслив заступник голови важливість вакцинації.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в Україні немає необхідності вводити тотальний локдаун. За його словами, адаптивний карантин, які раніше запровадив уряд, працює і дає результати.

Про те, що в Україні почалася третя хвиля коронавірусу заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час прес-конференції 4 березня. Шмигаль також заявив, що процес вакцинації від коронавірусу у всьому світі триватиме не менше двох років. І протягом цього періоду доведеться продовжувати дезінфікувати руки, не забувати про масковий режим і дотримуватися соціальної дистанції.