"Намагаються зам'яти справу": український "двійник" Путіна розповів про замах на його життя

Володимир Путін
Фото: Сьогодні | Тезка Володимира Путіна з Хмельницького

Тезка президента Росії розкрив ім'я стрілка, проте поліція досі не оголосила йому підозри.

Українець Володимир Путін із Хмельницького розповів, що став жертвою замаху на вбивство з боку політичного діяча. Він поділився історією із журналістами "Сегодня".

Тезка російського президента стверджує, що поліція не розслідує інцидент, який стався восени 2020 року. За його словами, правоохоронці встановили особу стрілка, проте до цих пір не повідомили йому про підозру.

"Стріляли мені в обличчя. Стрільцем був представник однієї з політичних сил. У мене склалося враження, що поліція намагається "зам'яти" справу", — зазначив тезка Володимира Путіна.

У вересні він заявив, що стріляв член ВО "Свобода" Олександр Сиротін. За словами Путіна, він випадково зустрів політика на вулиці, який під'їхав до його машини та почав словесну перепалку, а потім дістав пістолет і вистрілив у бік співрозмовника. У мережі з'явилося відео з камери спостереження, яка зафіксувала момент обстрілу.

"Я встиг прикритися рукою, але куля пролетіла над лобовим склом моєї машини", — заявив Володимир Путін.

49-річний чоловік є приватним підприємцем у сфері утеплення будинків, раніше він працював заступником керівника Департаменту ЖКГ Хмельницької міськради та радником мера Олександра Семчишина. Від народження Володимир Васильович носив прізвище Бєлєнький, але змінив його майже 20 років тому з особистих причин. Каже, з вибором допомогли визначитися друзі, які побачили президента РФ по телевізору під час застілля.

З тих пір над українцем нерідко жартують через прізвище, особливо незнайомці, однак повторно його змінювати Володимир не збирається. Під час роботи в мерії колеги з гумором ставилися до ситуації і жартували — Семчишин був єдиним мером, який міг найняти і звільнити Путіна.

"У 2014 році я разом із дружиною їздив відпочивати закордон. Це була весна, орієнтовно — квітень. Так ось, коли повертався, то український прикордонник, перевіряючи мій паспорт, довго вчитувався. Потім сказав: "Володимир Путін? Ми Вас швидко не чекали", — додав приклад тезка президента.

Володимир стверджує, що в нього з російським Путіним зі спільного тільки зріст і любов до спорту. Главу держави-агресора він вважає хворою людиною з манією величі. Українець розмовляє виключно українською завжди радий рідній українській страві — вареникам.

Раніше доцентка харківського вузу потрапила в скандал через висловлювання про Володимира Путіна і війну на Донбасі.