Змусила роздягнутися до білизни: у Луцьку вчительку звинуватили в знущанні над дітьми (фото, відео)

Волога Лілія Володимирівна, луцк, учитель, змусила роздягнутися, школярки, скандал
Фото: скріншот | Волога Лілія Володимирівна

На такий крок жінка пішла нібито шукаючи електронну сигарету. Втім, батьки дівчаток заявили, що не хочуть розглядів і що роздягання нібито не було.

У школі №15 міста Луцька розгорівся скандал через те, що вчителька математики Волога Лілія Володимирівна нібито змусила трьох восьмикласниць (віком 13-14 років) роздягнутися до білизни. Про це йдеться на Instagram-сторінці 4lutsk.

Вчителька нібито змусила дівчаток роздягнутися в пошуках електронної сигарети, яку хтось курив у класі.

"На перерві у мене в класі парили. І тут заходить вчителька. Вона побачила пар, почала кричати, обзивала трохи, я вже точно не пам'ятаю. Я їй сказала, що в мене нічого немає, потім вона всіх вигнала і залишила мене і двох однокласниць, сказала роздягнутися до трусів і ліфчика, потім роззуватися", — розповіла одна зі школярок.

Інша школярка розповіла, що після її відмови оголятися вчителька нібито заявила, що "якщо та не роздягнеться — вони всі втрьох будуть там стояти і не вийдуть".

"У якийсь момент я психанула й зняла із себе футболку. Штани я не знімала, але вчителька з криком мені говорила зняти штани. Я відмовлялася. Так штани і не зняла. Через декілька хвилин ми одяглися, у дівчаток була істерика", — розповіла вона.

Як повідомили в Instagram-співтоваристві 4lutsk, після цього інциденту дівчаткам почали надходити погрози з боку дирекції школи.

У коментарі місцевому виданню "Конкурент" директор школи Олег Гребенюк повідомив, що конфлікт між школярками і вчителькою дійсно був, однак інформацію про те, що дівчаток змусили роздягатися, підтверджувати не став.

На інцидент вже відреагувала поліція. Правоохоронці встановили обставини цієї історії та зареєстрували інформацію про неї в журналі єдиного обліку заяв та повідомлень. У будівлі школи для розмови зібралися всі сторони конфлікту.

"Факт роздягання не підтвердився. Від батьків трьох дітей надійшли заяви, що вони не хочуть розвивати цю історію далі і розберуться з усім самостійно. Також вони не хочуть, щоб їхніх дітей опитували та брали у них пояснення. Надалі це питання більше не порушуватимуть", — розповіла керівниця сектору ювенальної превенції Луцького районного управління поліції Олена Лесь.

Пізніше до видання "Конкурент" звернулися батьки дівчаток і заявили, що конфлікт між ними і вчителькою був, однак "ніхто нікого не роздягав". За словами мами однієї зі школярок, вчителька нібито лише попросила дівчаток "вивернути кишені".

"Стало відомо, що вони курили електронну сигарету в класі. Вчителька попросила їх віддати, вони сказали, що її немає. Там ще хлопці з ними були, й, очевидно, дівчата їм передали сигарету, щоб її винесли з класу. Вчителька попросила всіх вийти і залишитися дівчатам втрьох, щоб вони вивернули кишені. Все. Більше нічого не було. Це все перебільшено", — розповіла мама.

Її підтримав батько іншої дівчинки, зазначивши, що в тій ситуації "вчителька була права".

"На сьогоднішній день не було жодних неправомірних дій з боку вчительки. Моя дочка там була. Але факту роздягання дітей не було. Вчора після школи відразу ж мені дочка зателефонувала і все розповіла. Вдома ввечері ми ще розмовляли, і все я знаю від неї", — розповів він.

Батьки дівчат заявили, що вони не мають жодних претензій до вчительки.

Вікторія Піхоцька, старша інспекторка сектору дізнань Луцького райуправління поліції, повідомила, що батьки школярок не дозволили правоохоронцям поспілкуватися з дітьми й отримати від них будь-які пояснення щодо цього інциденту.

Сюжет про вчительку, яка нібито примушувала учениць роздягатися

Варто зазначити, що в мережі також опублікували відеоролик, на якому ця ж вчителька — Волога Лілія Володимирівна — нібито била учня в шкільному коридорі. Сталося це нібито в 2017 році.

Директор школи в коментарі "Конкуренту" підтвердив, що свого часу цій вчительці оголосили догану, проте її "термін вже минув".

Нагадаємо, нещодавно суд у Львівській області оштрафував жінку через те, що її син прогуляв 691 урок.

А в лютому в Ірпені Київської області старшокласники в присутності вчителя фізкультури взяли за руки і ноги учня молодших класів і кинули хлопчика головою на підлогу.