Бойові кораблі, десант і авіація: Росія оголосила про проведення масштабних навчань в Криму

російські кораблі
Фото: Красная весна | Російські військові кораблі

Окупанти раптово перекинули на півострів велику кількість військ і бойової техніки, а також судів з Каспійського моря.

22 квітня російські війська проведуть масштабні міжвидові навчання в окупованому Криму. Про це повідомляє "ТАСС" з посиланням на Міністерство оборони Росії.

РФ стягує бойові судна Чорноморського флоту і Каспійської флотилії, берегову охорону, ВДВ, ВВС, загальновійськові об'єднання і ППО на полігон Опук, де розгорнеться основний етап заходів. Навчання для військ Південного військового округу вирішили раптово влаштувати нібито для перевірки боєготовності.

У Міноборони заявили, що напередодні до берегів Криму перекинули угруповання кораблів Чорноморського флоту і частина Каспійської флотилії, вони вже увійшли в район проведення "навчань". Окупанти також розгорнули на півострові засоби протиповітряної оборони, протиракетні корабельні комплекси і засоби берегових військ.

Полігон розташований за 40 кілометрів від Керчі і 60 кілометрів від Феодосії. На ньому можна відпрацьовувати десантування військ, подолання протидесантної оборони, одночасно висадити до двох батальйонів морської піхоти, постріляти з корабельних артилерійських комплексів по цілям на березі, застосувати бойову і оперативно-тактичну авіацію.

Раніше стало відомо, що Росія перекинула із Забайкалля до Криму радіолокаційні станції "Каста-2-2". Як встановили експерти спільноти Conflict Intelligence Team ешелон з військовим обладнанням доставили на станцію Айвазовського. Це поки перше перекидання техніки в Крим зі Східного військового округу за час загострення на кордоні з Україною.

Тим часом, ЗСУ проводять тактичні навчання на Півдні України, до них залучили танки, артилерію і мотопіхоту. Тренування проводять в умовах, максимально наближених до реальних.

Росія зібрала на кордоні з Україною більше військ, ніж у 2014 році. Про це доповів спікер Пентагону США Джон Кірбі.