Вночі в Одесі техніку загнали на пляж і зламали споруди: втрутилася поліція (відео)

Поліція, Одеса
Поліція на пляжі в Одесі

"Підрядники" намагалися втекти від поліції, але лише пошкодили екскаватор. Це вже не перший схожий випадок, тому містяни не залишилися осторонь.

У ніч на 22 квітня невідомі загнали техніку на "Чкаловський пляж" в Одесі і почали зносити споруди. Подробиці і кадри з місця події опублікувало видання "048.ua".

Пильні містяни помітили, як будівельна техніка заїжджає на пляж під покровом темряви, і повідомили в громадську організацію "Зелений лист". Кореспондент стверджує, що понад 10 осіб знищували старі споруди за допомогою екскаватора і вантажівки.

Одеса, пляж
Зруйнована будівля на пляжі в Одесі
Фото: 048.ua

На місце події викликали співробітників поліції, які прибули через 10 хвилин. Помітивши патрульний автомобіль з проблисковими маячками, невідомі почали виганяти екскаватор і у процесі пошкодили його великим уламком стіни — з машини почало витікати масло, а сама вона не змогла продовжити рух.

Патрульні викликали свого колегу з Шевченківського відділу поліції і простежили, щоб ніхто не втік до його приїзду. Правоохоронець відразу ж запропонував журналісту написати заяву.

Пляж, Одеса
Екскаватор на пляжі в Одесі
Фото: 048.ua

Головний серед будівельників на ім'я Валентин представився співробітником компанії, яка нібито підрядилась проводити прибирання та благоустрій пляжу після 20:00. Після складання документів, правоохоронці і "КАМАЗ" покинули пляж, а будівельники залишилися, хоча зносити споруди більше не намагалися. Імовірно, їм завадили технічні несправності.

"048.ua" нагадали, що у січні 2019 року в Одесі відбулася схожа ситуація — невідомі намагалися вигнати техніку до приїзду поліції і ледь не травмували охоронців на пляжі.

Раніше в Одесі запустили будівництво нової об'їзної дороги, яка має з'єднати Одеський порт і трасу "Одеса — Південний". Робочі і техніка "Укравтодору" вже ведуть роботи і планують замінити грунт для підошви земляного полотна.

В Одесі обвалилася голова статуї, яку зробили з пляшки. Скандал виник через обвалення конструкцій на будинку Руссова, на реконструкцію якого витратили близько 150 мільйонів гривень.

В Одеській області над морем пронісся потужний смерч, який налякав місцевих жителів. Таке природне явище властивіше тропічної місцевості і в Україні спостерігається дуже рідко.