Олег Гладковський подає до суду на НАБУ за "переслідування його родини"

Олег Гладковський, корпорація "Богдан", подача заяви в суд, розшук Ігоря Гладковського
Фото: Слово і Діло | Олег Гладковський

Керівник корпорації "Богдан" вказує на нібито відсутність об'єктивного розслідування в справах, де фігурують він і його син.

Олег Гладковський вирішив судитися з Національним антикорупційним бюро України, оскільки вважає, що його сім'ю "переслідують" вже другий рік. Про це йдеться в заяві корпорації "Богдан", яку він очолює.

"Дворічне переслідування сім'ї Гладковських, яке здійснювалося в різноманітних формах процесуального терору, має отримати правову оцінку — такою була реакція пана Гладковського на події останньої доби", — йдеться в повідомленні.

У тексті заяви йдеться, що, на думку Олега Гладковського, правової оцінки також вимагають публікації нібито неправдивих даних із боку НАБУ, які "надаються суспільству у вигляді доконаних фактів". Насправді вони, за його словами, є лише "вільною точкою зору на задану керівництвом правоохоронних органів тему".

Бізнесмен та екс-чиновник стверджує, що вже два роки НАБУ намагається довести вину членів сім'ї Гладковських, і на цьому шляху нібито не нехтує "ні чорним піаром, ні провокаціями".

"Суспільству згодовують вигадані або додумані факти на догоду політичній доцільності. При цьому об'єктивного розслідування в справах так і не простежується", — підсумував Гладковський.

Заява була зроблена на тлі оголошення в розшук сина Олега Гладковського — Ігоря Гладковського. Його підозрюють у неправомірному отриманні вигоди 950 тис. грн. У НАБУ вважають, що він навмисно ховається від слідства та суду.

На каналі НАБУ в Telegram повідомляється, що Ігор Гладковський є одним із восьми підозрюваних у справі "Оптімумспецдеталь". У відомстві зазначають, що в них є достатні підстави для того, щоб стверджувати, що підозрюваний переховується від слідства та суду для уникнення відповідальності.

У відомстві також зазначили, що оголосили про підозру Гладковському 21 грудня 2020 року.