Локдаун в Україні: Львівщина залишає "червону" зону

коронавірус, Україна, лікарі, covid-19
Фото: КГГА

Регіон відразу перейде в "жовту" зону карантинних обмежень.

Львівська область з 26 квітня залишає "червону" зону карантину. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в Telegram.

Рішення прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Регіон з завтрашнього дня переходить в "жовту" зону.

Обмеження "жовтої" зони:

  • Можуть працювати непродовольчі магазини, дистанція не більше однієї людини на чотири квадратних метрів
  • Театри, кінотеатри, музеї і спортзали працюють за участю до 30-ти осіб, одна людина на чотири квадратних метра або заполненностью залу до 50%
  • Кафе, барам і ресторанам не можна працювати після 22:00 і до 07:00
  • Перевезення пасажирів відбувається тільки в межах сидячих місць

Нагадаємо, 25 квітня Одеська область вийшла з "червоної" карантинної зони і відразу ж перейшла в "жовту" зону.

На даний момент в Україні в "червоній" зоні залишаються такі галузі, як Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька та Чернігівська.

Раніше заступник голови МОЗ Віктор Ляшко повідомив, що Київ "з дня на день" вийде з "червоної" зони карантинних обмежень.

Декількома днями раніше "червону" карантинну зону покинула Чернівецька область. Область перейшла в "жовту" зону карантину і відновила рух потягів.

Відзначимо, що станом на 25 квітня, в Україні було зафіксовано 7 930 нових випадків COVID-19. Найбільша кількість хворих в Дніпропетровській (1034), Харківській (954), Донецькій (582), Одеській (481) та Київській (441) областях.