"Відповім у наступній роботі": нардеп Ілля Ківа захищає дисертацію (відео)

илья Ківа, дисертація
Фото: УНІАН

У будівлю, де відбувається захист наукової роботи нардепа, пустили лише деяких журналістів. Поліція, яка прибула на місце, не змогла потрапити всередину.

Народний депутат від фракції "ОПЗЖ" Ілля Ківа сьогодні захищає свою дисертацію в будівлі Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, але туди не пускають поліцію і журналістів. Про це повідомляє Українська правда.

Робота нардепа написана на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)", але журналістів, які прибули, не пустили на подію. Як повідомляють журналісти, невідомі люди пустили в будівлю тільки журналістів 1+1, Newsone, 112, "Перший незалежний" і ZIK. Решту відмовилися пропускати через те, що в залі нібито не було більше місць.

Один співробітник слідчо-оперативної групи, який прибув на місце, також не зміг потрапити в будівлю, де відбувається захист.

Журналістка Марʼяна Пʼєцух опублікувала відео відповіді Ківи на питання одного з опонентів по захисту.

"Який сенс ви вкладаєте в поняття демократичний євроінтегрований державний апарат?" — запитав опонент Ківи

"Спасибі за питання. Зрозумів його повністю. Хочу сказати, що відповідь на питання ми надамо в наступній науковій роботі, яку будемо обовʼязково впроваджувати", — відповів нардеп.

Результати захисту будуть відомі через 2-3 дні.

Нагадаємо, 24 березня стала відомо, що Ілля Ківа готується стати кандидатом наук із держуправління, захистивши дисертацію.

Також зазначимо, що людей, які зносять Монумент слави радянським солдатам у Львові, нардеп назвав "нацистами" і "зрадниками".