Зеленський спустився в окопи на кордоні з окупованим Кримом (фото)

зеленский, межа, крим, окопи, фото
Фото: ОП

Метою поїздки, за його словами, є перевірка готовності з точки зору "техніки, бійців і бригад". Під час візиту він також оглянув польовий спортивний зал.

Президент Володимир Зеленський побував на позиціях українських військових на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримом. Зробив він це під час робочої поїздки в Херсонську область, повідомив Офіс президента.

Зеленський оглянув бліндаж та окопи, поспілкувався з військовослужбовцями, які несуть там службу. Президент цікавився забезпеченням умов перебування бійців на позиціях.

Також він відвідав базовий табір українських військових поблизу села Чаплинка, оглянув спальний, санітарний модулі й польовий спортивний зал. Також глава держави передав двом підрозділам прилади нічного бачення і тепловізори.

"Ми сьогодні на Херсонщині. Бачимо наші позиції, перевіряємо готовність з точки зору техніки, наших бійців, наших бригад. Дуже важливо як на передовій, так і в резерві бачити стан наших військових, стан нашої армії — технічний та психологічний", — сказав президент.

зеленский межа, крим, бліндаж, фото
зеленский, військові, херсон, фото
зеленский, військові, техніка, херсон, фото

Раніше повідомлялося, що в Херсоні президент проведе нараду щодо ситуації на адміністративному кордоні з тимчасово окупованим Кримським півостровом, у Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Одеській і Миколаївській областях.

Нагадаємо, Росія в квітні стягнула до кордону з Україною більше військ, ніж під час подій 2014 року. Про це заявив спікер Пентагону США Джон Кірбі.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Володимир Путін готовий зустрітися із Зеленським, але обговорювати Донбас не буде.