Маленька одеситка виграла в лотерею укол за $2,1 млн, який врятує її від важкої хвороби (фото)

Лотерея, укол, Дитина, Хвороба, Батьки, Одеса, Єва, Олег Короленко
Фото: Facebook

До щасливого лотерейного виграшу батькам дитини вдалося зібрати на її лікування 1 млн доларів, що становило 45% від необхідної суми.

Півторарічна дитина Єва Короленко з Одеси, в якої лікарі діагностували спінально-мʼязову атрофію (СМА), виграла в лотерею безкоштовний укол препарату Zolgensma вартістю 2,1 млн доларів, який повинен врятувати її життя.

Про це повідомив у Facebook батько дівчинки Олег Короленко.

До щасливого лотерейного виграшу батькам дитини вдалося зібрати на її лікування 1 млн доларів, що становить 45% від необхідної суми.

"Цей день настав. Хочеться кричати від щастя всім навколо — збір закритий! Євочка виграла укол Zolgensma від компанії Novartis. Дякую Вам всім за те, що були з нами довгий рік і місяць. Дякую за Вашу підтримку і допомогу. Ми не забудемо цього ніколи і будемо вдячні Вам все життя", — написав Олег Короленко.

Лотерея, укол, Дитина, Хвороба, Батьки, Одеса, Єва, Олег Короленко

Чоловік розповів, що його сімʼя подала заявку на участь в конкурсі, але всі були впевнені, що це результату не принесе.

Тепер зібрані раніше гроші батьки дівчинки збираються передати на лікування іншим дітям, які хворіють на СМА.

"Зараз гроші знаходяться на польській платформі. Ми вирішимо після того, як Єва отримає заповітний укол. Але можу сказати точно, що ми обовʼязково допоможемо діткам", — сказав Олег Короленко.

У рік компанія Novartis розігрує 100 доз дорогого препарату. Учасником благодійної лотереї може бути дитина із СМА не старша двох років.

Нагадаємо, в Херсоні медики врятували трьох дітей, яких вдома батьки довели до виснаження.