Дисертація Киви: екс-регіонал захищатиме докторську перед нібито тією ж вченою радою

Ілля Ківа, Верховна Рада, ОТЗЖ, Валерій Гнатенко, дисертація Гнатенко, Партія Регіонів
Нардеп Валерій Гнатенко

Робота депутата від ОПЗЖ буде присвячена управлінню економічної безпеки, а захист повинен пройти вже в середині травня.

Related video

Парламентарій і колишній член "Партії регіонів" Валерій Гнатенко захищатиме свою дисертацію перед тією ж вченою радою, яка раніше схвалила роботу народного депутата Іллі Киви.

Про це свідчить інформація, розміщена на сайті Інституту підготовки кадрів Державної служби зайнятості.

Чинний народний депутат від "ОПЗЖ" Валерій Гнатенко захищатиме свою роботу 12 травня.

Екс-член "Партії регіонів" хоче отримати докторський ступінь, захищаючи роботу на тему "Державне управління економічною безпекою в системі цифровізації національної безпеки".

За даними "Бабеля", ця ж вчена рада раніше підтримала кандидатську дисертацію нардепа Іллі Киви, після чого він схвалив отримання ступеня кандидата наук.

Валерій Гнатенко став членом "Партії регіонів" у 2006 році й очолив місцеве відділення в Дружківці (Донецька область). У цьому ж році він став мером Дружківки. У квітні 2014 року він зачитав вимогу місцевих жителів провести референдум про незалежність терористичної "ДНР" і запропонував звернутися до Донецька.

У травні місцеві жителі зверталися до Росії з проханням ввести війська, щоб захистити "республіку", а Валерій Гнатенко стояв поруч із колабораціоністами. Уже після звільнення Слов'янська мер міста стверджував, що його "змушували" робити заяви на підтримку російсько-окупаційних військ "під дулами автоматів".

Раніше ми розповідали, що нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива захистив дисертацію і потрапив у скандал із журналістом, запропонувавши йому з'ясувати стосунки в туалеті. "Пішли зі мною в туалет, я тобі там розповім і заодно закінчу те, що не почав", — заявляв тоді Кива на камеру журналістам.

26 квітня кандидат медичних наук Олександр Ябчанка спалив свій диплом у відповідь на те, що Ілля Кива успішно захистив дисертацію перед вченою радою. Він закликав своїх колег до аналогічного кроку і заявив, що нардеп від ОПЗЖ дискредитує звання кандидата наук.