95 бригада на навчаннях: вогнева підготовка, їзда в темний час доби і танки (фото)

українські військові
Фото: Facebook / 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройних Сил України

Під час підготовки бійці також покращують особистісні якості: швидкість реакції, увагу, стресостійкість та інші важливі риси.

95 окрема десантно-штурмова бригада Збройних сил України проходить підготовку особового складу. Про це повідомляє прес-служба бригади у Facebook.

У рамках підготовки бійці підвищують свої навички з першої до медичної допомоги, навчаються кермувати танком у темний час доби, а також тактичну та вогневу підготовку.

їзда вночі на навчаннях, вчення ЗСУ
Боєць з приладом нічного бачення
Фото: Facebook / 95 окрема десантно-штурмова бригада Зброїні Сили України

"Заняття дають можливість не тільки удосконалити психологічну стійкість особового складу, а й розвивають швидкість реакції, увагу, пам'ять і мислення, виховують цілеспрямованість і наполегливість", — повідомляють в бригаді.

десантники тренують такмед
Навчання з тактичної медицини
Фото: Facebook / 95 окрема десантно-штурмова бригада Зброїні Сили України
вчення ЗСУ
Фото: Facebook / 95 окрема десантно-штурмова бригада Зброїні Сили України

На озброєнні 95 бригади знаходяться танки Т-80, БТР-3ДА, БТР-80, "Спартан" і "Дозор-Б". Бійці бригади брали участь в боях за Слов'янськ, здійснювали рейд загальною протяжністю понад 400 км. Брали участь в обороні Донецького аеропорту та боях за Дебальцеве. 5 військових отримали нагороду "Герой України".

Нагадаємо, на півдні України пройшли навчання з пуску "Точок-У". Зазначимо, що російські окупанти передали в Росгвардію українські вертольоти, які вони захопили під час анексії Криму.

Військовий аналітик Фокуса Ігаль Левін розповідає про те, як налагодити взаємодію в батальйоні тероборони.