Терористи "ДНР" зібралися забирати порожні квартири в "держвласність"

донецк, терористи, бойовики, донбас
Фото: 62.ua

Крім того, бойовики також нібито дозволили доносити про покинуте майно.

"Голова" терористів "ДНР" Пушилін Денис Володимирович видав "указ" про конфіскацію "нічийної" нерухомості в "держвласність". Про це повідомляє "Новости Донбасса".

Згідно з "документом", протягом місяця повинна бути встановлена "безгоспність" житла. Якщо протягом року господарі нерухомості не з'являться, то її конфіскують.

Крім того, відомості про таке майно можуть надавати як юридичні, так і фізичні особи, яким стало відомо про нерухомість, яка не має власника.

Під "указ" терористів підпадають житлові приміщення, земельні ділянки та інше майно, що залишилося після померлих власників, яке не оформили спадкоємці.

Нагадаємо, що голови так званих "Л \ ДНР" Пушилін Денис Володимирович і Володимир Пасічник запросили українського президента на переговори на Донбасі. Лідери бойовиків пропонують зустрітися з Володимиром Зеленським на лінії зіткнення на сході України.

Зокрема окупант Пасічник заявив, що готовий зустрітися в будь-якій точці дотику, хоч біля Щастя, Станиці-Луганської чи Золотого.

Пушилін Денис Володимирович, який очолює "ДНР", опублікував відеозвернення, у якому також закликав президента України зустрітися на Донбасі. Бойовик закликає Зеленського запрошувати не "лідерів третіх країн", а краще туди приїхати самому для розмови з "лідерами" ОРДЛО.