"Я тобі голову зламаю": у Києві чоловік погрожував людям ножем, але копи не стали його затримувати

поліція, київ, поліцейські, лгбт, напад
Фото: zanaves.net

По прибуттю на місце інциденту поліцейські заявили, що нічого не можуть зробити, розповів активіст. Винуватець нібито просто показував ніж, а не залякував їх.

Працівник посольства Нідерландів Зорян Кісь і його партнер Тимур Левчук повідомили, що їхній сусід в будинку, де вони живуть, ходить по під'їзду з ножем і напав на Кися, через те, що вони ЛГБТ-пара. Про це Кісь написав на своїй сторінці в Facebook.

"Потім через двері він мені кричав "ти не мужик, ти навіть не сидів", "я тобі голову зламаю", на питання для чого йому ніж, відповів" щоб тобі вскрить...", чим ви там займаєтеся, ви гомофіли", — пише Кісь.

За словами Левчука, вони викликали поліцейських, але ті сказали, що сусід нібито просто показав ніж, а не загрожував. ЛГБТ-активісти вирішили встановити камери спостереження і скористатися послугами охорони, а сусід, в свою чергу, почав стояти біля їхніх дверей і погрожувати.

"Ось так старі спальні райони перетворюють на гето, адже всі, хто може, звідси їдуть", — говорить Левчук.

лгбт, гей-пара, Кісь, Левчук, Зорян Кісь, тимур Левчук
Пост в Facebook

Нагадаємо, український інститут книги і Міністерство культури України закупили для шкільних і дитячих бібліотек 1240 примірників книги-коміксу під назвою "Принцеса + принцеса: довго і щасливо", яку написала Кейті О'Нілл. У коміксі, рекомендованому для прочитання дітям від 5 років описані ніжні відносини між двома дівчатами, які в підсумку завершуються їх весіллям.

У Міністерстві культури, у відповідь на запит "Всі разом!", Поінформували, що книга придбана за державний рахунок і вже передана до дитячих бібліотек.