"Максимум — пляшка пива": дівчата, які палили і пили в храмі, вибачилися за свою поведінку (відео)

Єва, Анастасія, курили, пили, алкоголь, паска, свято, храм, церква, київ, вибачення, богохульство
Фото: коллаж Фокус | Єва (ліворуч) і Анастасія, які на Великдень палили і вживали алкоголь в храмі

За словами однієї з дівчат, вони не розраховували, що їх поведінка стане відомою широкому колу людей.

Дівчата, які на Великдень, 2 травня, задували свічки, курили електронні сигарети й вживали алкоголь у церкві Різдва Христового в Києві, записали відео з вибаченнями за свою поведінку. Відповідний ролик опублікував Telegram-канал Perepichka News.

"Мене звуть Єва. Я хочу щиро попросити вибачення у людей, чиї почуття я зачепила. Я не думала, що все буде настільки масово і хтось зі сторонніх людей про це дізнається. Мені правда дуже шкода, що в настільки світле свято Великодня ви повинні спостерігати як дві малолітні дурепи зайшли до церкви й почали просто творити якусь хрінь", — зазначила Єва.

За її словами, на той момент вони з подругою не знаходились під впливом будь-яких речовин і не вживали міцного алкоголю.

"Максимум — пляшка пива на людину", — заявила Єва.

Вибачилася за свою поведінку і її подруга Анастасія.

"Мені дуже шкода. Я поводилася негідно. Це була дурість, яку ми просто не обміркували. Я хотіла попросити вибачення у віруючих і у всіх, чиї почуття я зачепила", — сказала Анастасія.

Відзначимо, раніше повідомлялося, що відео з задуванням свічок, курінням і вживанням алкоголю в церкві Різдва Христового в Києві дівчата самі ж опублікували в соцмережах. До церкви вони зайшли під приводом "посвятити паски".

Нагадаємо, в день святкування Пасхи поліція повідомила про 35 зафіксованих правопорушень. Сталося щонайменше 8 конфліктів під час церковних служб.