У Києві затриманий АТОвець, з яким бився у ресторані Кива (фото)

АТО, Михайло Майман, поліцейські, затримання, огляд,
Фото: Олександр Долгій/Facebook | Момент затримання

Поліцейські повалили Михайла Маймана на землю і змусили пройти огляд на алкоголь.

У Києві правоохоронці зупинили автомобіль, а потім затримали учасника АТО Михайла Маймана, відомого тим, що в січні минулого року він побився в одному зі столичних ресторанів з народним депутатом від партії "Опозиційна платформа — За життя" Іллею Кивою.

Як повідомив у Facebook Олександр Довгий, після зупинки авто правоохоронці повалили Маймана на землю, потім наділи йому наручники і почали вимагати пройти огляд на алкоголь.

"Поліція затримала Михайла Маймана (той, який Киві дав у бороду): зупинили автомобіль, повалили на землю двома екіпажами, зламали палець і наділи наручники. Михайло не вживає алкоголь взагалі, тому спокійно пройшов тест", — написав Довгий.

Крім того, він опублікував кадри з місця інциденту.

Нагадаємо, що в січні минулого року в столичному ресторані сталася бійка з участю нардепа від ОПЗЖ Іллі Киви. Чоловіком, з яким стався конфлікт, виявився ветеран АТО Михайло Майман, який брав участь в АТО в складі батальйону "Свята Марія".

У зв'язку з цим, Держбюро розслідувань викликало нардепа від ОПЗЖ Іллю Киву для вручення підозри за бійку в київському ресторані.

Також щодо нього було відкрито кримінальне провадження за нанесення тілесних ушкоджень відвідувачу одного з ресторанів.