Україну накриє "дощове" потепління до +27, — Діденко (фото)

погода, весна, весна в Україні, потепління в Україні, прогноз погоди, прогноз погоди в Україні
Фото: Pixabay/JillWellington | Потепління в Україні

З 13 травня в деяких регіонах можливі дощі, але вдень буде досить тепло.

Серйозне потепління від +20 до +27 градусів зайде в Україну вже на початку наступного тижня.

Свіжий прогноз погоди у своєму Telegram-каналі опублікувала народний синоптик Наталка Діденко.

За її словами, 6 травня Україну оточать циклони й атмосферні фронти, через що в багатьох областях пройдуть дощі з грозами.

Але суха і сонячна погода очікується на Півдні, Сході і в Дніпропетровській області, де повітря вдень прогріється від +17 до +22 градусів.

"Однак антициклон Trudi, який зрушить на схід, буде стримувати вологі потоки і тому в наших східних областях, на південному сході і в Дніпрі з районами буде переважати суха сонячна погода. Оскільки атмосферний фронт, який прийде в четвер, буде холодним, у його тилу повітря очікується свіже — на Заході, Півночі, у більшості центральних областях +12 +17 градусів", — попередила Діденко.

У Києві також очікується дощ з грозою, а вдень температура не буде перевищувати +14 .. + 16 градусів. До кінця поточного тижня будуть "бродити" періодичні дощі, а в суботу, 8 травня, "повітря зробить відчайдушну спробу ще раз полякати нас холодом".

Але серйозне потепління зайде 10-11 травня і повітря прогріється від +20 до +27 градусів.

"Якщо вам потрібно щось запланувати на свіжому повітрі — найкраще це зробити в понеділок, вівторок, середу, оскільки 13 травня можливі дощі, хоча і буде тепло", — резюмувала Діденко у свіжому прогнозі погоди.

погода в Україні, прогноз погоди, прогноз погоди в Україні, циклон в Україні, Наталка Діденко
Прогноз погоди в Україні
Фото: Telegram/Наталка Діденко

Раніше синоптики попереджали, що погода цієї весни в Україні буде прохолодніша, ніж у попередні роки. Якщо до квітня вдень було холодно і дощитиме, то після Великодня погода зміниться, але травень усе одно буде прохолодним.

Інший синоптик Леонід Горбань розповідав, що до 13 травня температура буде триматися приблизно на рівні 19-21 градусів тепла, а серйозне потепління до +27 градусів варто очікувати до кінця місяця.