Кортеж Блінкена з десятків машин в'їхав до Києва, поліція перекривала дорогу (відео)

Ентоні Блінкен
Фото: Virginia Mayo/AP Images | Держсекретар США Ентоні Блінкен

На в'їзді в столицю українські правоохоронці відсікали звичайні машини від супроводу глави Держдепу США, який відразу ж попрямував у центр.

На Бориспільській трасі очевидці зняли на камеру кортеж державного секретаря США Ентоні Блінкена, який прибув в Україну в ніч на 6 травня c офіційним робочим візитом. Відеозапис опублікував YouTube-канал Pavlovsky News.

Близько опівночі Ентоні Блінкен виїхав з військового аеродрому в Борисполі у сторону Києва. Його супроводжували більше десяти автомобілів, переважно мікроавтобусів та позашляховиків. За словами очевидців, колона промчала по Бориспільській трасі і попрямувала в сторону центру столиці.

В Україні американського чиновника зустріли поліцейські, які перекрили всі смуги, щоб кортеж не можна було обігнати. Крім того, на вʼїзді до Києва правоохоронці "відсікли" звичайні автомобілі від супроводу держсекретаря США. Службові машини з увімкненими проблисковими маячками супроводили процесію, а патрульні з жезлами чергували на перехрестях.

За даними видання "Страна", українська сторона відправила зустрічати Ентоні Блінкена кортеж з більш ніж 30 автомобілів. Крім патрульних, в колону увійшли машини з дипломатичними номерами посольства США.

Раніше стала відома програма візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена в Україні. Насамперед американський чиновник планує провести в Києві переговори з главою українського МЗС Дмитром Кулебою, зустріч організують біля Михайлівського собору о 9:30. Після Ентоні Блінкен повинен поговорити з премʼєром Денисом Шмигалем і президентом Володимиром Зеленським.

Повідомлялося, що Ентоні Блінкен має намір оцінити проведення реформ в Україні. Особливу увагу він приділить боротьбі з корупцією.

Глава МЗС України Дмитро Кулеба заявив про велику кількість тем для розмови з Ентоні Блінкеном. На його думку, в центрі уваги буде енергетична сфера.

Більше ніж просто новини.