У Києві націоналісти зігували в сторону ветеранів (відео)

Київ, 9 травня, провокації, націоналісти, ветерани, зігування,
Фото: Скриншот | Зігування в сторону ветерана

Стверджується, що знаходяться поруч правоохоронці ніяк на це не відреагували.

У Києві в неділю, 9 травня націоналісти влаштували провокацію у парку Слави в відношенні ветеранів Другої світової війни.

Як повідомляє Telegram-канал "Політика Країни", коли повз представників націоналістичних організацій проходив ветеран у військовій формі і з нагородами, один з націоналістів зіганув в його сторону.

Зігування в сторону ветерана

"Провокація від ультраправих Карася біля парку Слави. Поліція нічого не робить", — йдеться у підписі до відео.

Також журналісти стверджують, що поліція ніяк не відреагувала на цей інцидент.

Відсутність реакції у поліцейських

Пізніше зʼявилася інформація, що поліцейські склали адмінпротокол на чоловіка, який використав нацистське вітання. Особистість правопорушника вдалося встановити, ним виявився 16-річний місцевий житель. Протокол складено за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Повідомлення МВС

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що для українців перемога над нацизмом — це подяка, яка не має кордонів, строків давності або географічного розподілу.

У свою чергу, президент РФ Володимир Путін заявив про "недобитих під час війни карателів" і їх послідовників, які, нібито, хочуть переписати історію.

Також повідомлялося, що в 2018 році 34-річного громадянина Німеччини засудили до пʼяти місяців вʼязниці за демонстрацію забороненого нацистського привітання під час протесту правих сил в східному місті Хемніц.