У Краматорську дівчина ледь не втратила ноги через недбалість оператора атракціону (відео)

Краматорськ, парк, атракціон, пригода, нещасний випадок,
Фото: Скриншот | НП в Краматорську

Співробітник забув прибрати металеві сходи. Постраждала вдарилася об них в той момент, коли гойдалки швидко опустилися з великої висоти.

В одному з парків Краматорська в суботу, 8 травня через халатність оператора атракціону сталося зіткнення пасажирів з металевими щаблями.

Як повідомляє з посиланням на очевидців події Краматорськ 24, потерпілій після інциденту довелося викликати "карету швидкої".

НВ у парку Краматорська

"У Ювілейному парку стався нещасний випадок. Через недбалість оператора атракціону, який забув прибрати металеві сходи під атракціоном, ногам страшно уявити що. Викликали поліцію і швидку допомогу", — сказано в повідомленні.

Відомо, що висота атракціону, на якому стався нещасний випадок, — 30 метрів.

Подія в Краматорську

У прес-службі поліції повідомили про розгляд обстав випадка за даним фактом. В адміністрації парку заявляють, що нещасний випадок стався на атракціоні приватного підприємця, яке орендує майданчик на території парку.

Також повідомляється, що батьки постраждалої, нібито, ніяких претензій не пред'являли. Сам атракціон, на якому сталася НП, після інциденту продовжив свою роботу.

Реакція поліції і адміністрації парку

Нагадаємо, в минулому році в Черкасах сталася надзвичайна подія в парку: через відключення електропостачання колесо огляду з людьми зупинилося на висоті.

У 2019 року в Карпатах під час екстремального стрибка з висоти вниз за допомогою страхових альпіністських канатів обірвався головний трос, в результаті чого впали на пішохідну доріжку дівчина і хлопець.

А в Іспанії після того, як обертовий диск атракціону розпався на частини, 28 відвідувачів отримали травми.