ЗСУ привели в бойову готовність РСЗВ "Ураган" на адмінкордоні з Кримом, — Командування ООС (відео)

ВСУ, артилерія ВСУ, РСЗВ "Ураган", бойові навчання ЗСУ, навчання ЗСУ на адмінграніце з Кримом
Фото: Укринформ | Артилерійські навчання ЗСУ поруч з Кримом

За лічені хвилини, як розповідають у Командуванні ООС, озброєння було приведено в бойову готовність.

У районі адмінкордону з окупованих Кримом бійці ЗСУ провели навчання, у ході яких розгорнули реактивні системи залпового вогню "Ураган".

Про це інформує пресслужба Командування ООС у Facebook.

У ході навчань військовослужбовці відпрацювали розгортання на вогневих позиціях і наведення на цілі умовного противника реактивних систем залпового вогню "Ураган".

За словами командувача ООС Сергія Наєва, польові тренування пройшли в умовах, максимально наближених до бойових.

"За лічені хвилини потужна і високоточна зброя була приведена в бойову готовність. Воїни-реактивники швидко висунулися з району зосередження, здійснили марш, розгортання в районі вогневих позицій і наведення на умовні цілі для їх подальшого поразки", — цитує його пресслужба.

Підрозділи реактивної артилерії на адмінкордоні з окупованих Кримом відпрацювали вправи зі знищення морських десантів, бронетехніки і замаскованих пунктів управління умовного противника, а також дистанційно мінували райони, звідки можуть наступати окупаційні формування.

"Головна перевага дистанційного способу мінування — швидкість установки мінних загороджень. За лічені хвилини бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню" засипають "мінами велику територію, різко уповільнюючи темпи наступу противника", — резюмував командувач ООС Сергій Наєв.

Навчання реактивних підрозділів ЗСУ поруч з Кримом

Раніше ми розповідали, що Росія сконцентрувала рекордне військове угрупування на кордоні з Україною. У ЄС зазначили, що Кремль зосередив понад 150 тисяч кадрових військовослужбовців.

Також ми повідомляли, що артилеристи ЗСУ випробували боєприпаси з Чехії на фоні ескалації конфлікту на Донбасі. У ході навчань бійці протестували 100-мм снаряди УОФ12 чеського виробництва до гармати МТ-12 "Рапіра"