Екс-голова СЕС нібито переїхала дівчину в Києві і намагалася сховатися (відео)

ДТП, Київ
Фото: Скриншот | Кадр ДТП в Києві

Літня чиновниця спочатку намагалася сховатися, а тепер намагається уникнути покарання за допомогою онука-адвоката, повідомляє постраждала.

Екс-голову санітарно-епідеміологічної служби столиці Ірину Козлову звинувачують у наїзді на пішохода в Києві. Містянка Наталія Дика розповіла у Facebook подробиці аварії, у результаті якої постраждала.

За словами дівчини, 1 травня вона переходила дорогу на перетині вулиць Саксаганського та Антоновича, рухаючись на зелений сигнал світлофора. Посеред проїжджої частини її збив і переїхав автомобіль Nissan Juke, при цьому водій намагався втекти і зупинився тільки через 15 метрів, коли йому вслід почали кричати свідки. Постраждала дивом залишилася жива, але отримала важкі травми.

"У мене було вибито п'ять центральних зубів, розірвало ясна, я отримала сильний струс мозку, грижу в хребті, розсічення голови, численні забиті місця, рани, гематоми всього тіла, страшні головні болі й абсолютно неймовірне психологічне потрясіння", — повідомила Наталія і підкреслила, що більше не може жити повноцінно.

Наталія Дика, ДТП
Наталія Дика потребує операції після ДТП
Фото: Natalia Dikaya / Facebook

Як вказала киянка, медики вже зробили першу операцію на верхній щелепі і склали для неї план лікування на кілька місяців, яке обійдеться приблизно в 400 тисяч гривень. Це стосується тільки зубів, інші витрати поки оцінити неможливо.

Наталія Дика зазначила, що понад два тижні не розголошували особистість винуватиці ДТП, сподіваючись на компенсацію з її боку. Однак, водій зв'язалася з постраждалою тільки через 16 днів, принесла свої вибачення, але ніякої фінансової допомоги не надала.

"Моєю "вбивцею" виявилася Козлова Ірина Антонінівна, 1947 року народження. Ірина Антонінівна 12 років обіймала посаду головного санітарного лікаря міста Києва, а останні роки очолювала СЕС Шевченківського району", — заявила Наталія.

Як стверджує дівчина, дочка Козлової приїхала на місце ДТП та обіцяла її сім'ї допомогти з лікуванням, записала телефон батьків і зателефонувала через кілька днів. Жінка також попросила вести переговори з її сином — адвокатом Дмитром Чащевим, який повинен був з'явитися в Києві тільки 10-го травня. Коли ж батько Дикої звернувся в поліцію для відкриття кримінального провадження, юрист тут же "опинився" в столиці.

Незабаром сім'ї Дикої повідомили, що Ірина Козлова не може виплатити зазначену постраждалою суму компенсації і вважає за краще, щоб її призначив суд. У той же час, за даними Наталії, в екс-голови СЕС є 4-кімнатна квартира в центрі Києва з паркомісцем і кілька земельних ділянок. Як припускає постраждала, наразі Ірина переписує майно на родича.

Раніше стало відомо, що пара українських студентів загинула в ДТП в Туреччині. Олександр Попов та Анастасія Пришко орендували автомобіль, на якому злетіли з дороги і перекинулися.