Переплутали адресу. Поліція Сумщини намагалася прорватися в компанію під Дніпром (відео)

Фото: Дніпро оперативний

Правоохоронці намагалися обшукати компанію, яка не стосується кримінального провадження, запевняють юристи.

18 травня співробітники поліції Сумщини намагалися нібито незаконно проникнути з обшуком на підприємство в Дніпропетровській області. Подробиці та кадри з місця подій опублікував портал "Дніпро оперативний".

За словами юристки компанії "ЕДС-ПАУЕР" Таїсії Шкарбан, правоохоронці вимагали пустити їх для проведення обшуку на території підприємства, яке розташоване в селі Придніпрянське. В ордері не вказувалося, що заходи повинні проводитися саме в цій організації, тому співробітники не пустили за ворота поліцейських з іншої області й викликали місцевих "копів".

Сумські правоохоронці звернулися до дніпровських рятувальників із проханням зламати замок на дверях, однак представники ДСНС відмовилися, вивчивши надані документи. Дніпровські поліцейські незабаром прибули і прийняли заяви про спробу незаконного проникнення на приватну територію, після чого поїхали.

Увечері, приблизно о 20:30 приїжджі правоохоронці знову спробували прорватися через загородження "ЕДС-ПАУЕР", озброївшись ломом, проте охорона не дозволила їм довести затію до кінця. На опублікованому відео можна помітити, що співробітник небезпечно розмахував інструментом і ледь не вдарив опонентів по головах. Так робота компанії була паралізована практично на весь день.

Як стверджує Таїсія Шкарбан, обшук санкціонований в рамках кримінального провадження проти іншої компанії під назвою "ЕРС-ІНЖИНІРИНГ". Організація з Тростянця заявила про те, що підрядники з Дніпропетровської області вкрали дороге устаткування під час будівництва сонячної електростанції в Сумській області. Шкарбан підкреслила, що "ЕДС-ПАУЕР" є іншою юридичною особою і ніяк не фігурує в розслідуванні.

Юристи компанії вважають дії поліції перевищенням службових повноважень. Вони мають намір скаржитися у вищі інстанції, зокрема у відділ внутрішніх розслідувань, домагаючись усунення співробітників, які намагалися проникнути на територію підприємства.

Раніше стало відомо, що група захоплення переплутала будинок і вкрала 20 тисяч доларів у Дніпрі. Голого власника витягли з ванної і довго тримали на підлозі, поки дізналися про помилку.