На узбережжі в Криму виявили кладовище дельфінів (відео)

Крим, окупація Криму, дельфіни, кладовище дельфінів, кладовище дельфінів в Криму
Фото: РЕН ТВ | Кладовище дельфінів у Криму

До хвостів померлих тварин, як стверджують фахівці, були прив'язані камені.

На узбережжі окупованого Криму експерти наткнулися на кладовище мертвих дельфінів,

Про це інформує пресслужба групи центру порятунку і реабілітації морських ссавців "Безтурботне море" в забороненій соцмережі "Вконтакте".

За словами фахівців, до хвостів померлих тварин, виявлених біля узбережжя, були спеціально прив'язані камені.

"Мотузку на хвіст — і прив'язати до каменя. Так риболовецький промисел замітає сліди, ховає наслідки своєї деструктивної діяльності в Чорному морі. Ці дельфіни лише деякі з тих, кого нашим волонтерам і очевидцям завдяки випадку вдалося знайти на дні моря в Криму", — йдеться в повідомленні російських активістів.

На опублікованих кадрах видно, що покусаний мертвий дельфін бовтається на мотузці, яку спеціально прив'язали до каменя. Це моторошне видовище обурило багатьох користувачів соціальних мереж, через що деякі написали, що "чекають реакції влади на дії недобросовісних рибалок".

За весь час роботи центр порятунку і реабілітації нарахував понад дві тисячі викидів дельфінів на узбережжі Криму, більшість з яких загинули через прилов у рибальські мережі.

Менше 10% дельфінів, як зазначають активісти, опиняються на суші, інші 90% опускаються на дно моря, а деякі рибалки спеціально топлять тіла дельфінів на дно, щоб їх особистості ніхто потім не міг встановити.

Кладовище дельфінів біля берегів Криму

Раніше ми розповідали, що Росія перекинула в окупований Крим нову військову техніку. Окупанти, на думку експертів, мають намір тривалий час тримати значну кількість військ на підконтрольному Кремлю півострові

Також ми повідомляли, що в Севастополі окупанти розрізають військові кораблі прямо на пляжі. З дозволу Міноборони РФ підприємство розриває дно бухти і завдає колосальної шкоди навколишньому середовищу, стверджують городяни.