У школі під Одесою влаштували стрілянину під час затримання "закладника", — ЗМІ (відео)

стрілянина в чорноморській школі
Фото: Скріншот

Охоронці відкрили вогонь по нібито "закладнику", який, як стверджує директор охорони, кинувся на співробітників із ножем під час затримання.

У місті Чорноморськ, що в Одеській області сталася стрілянина на території 1-ої школи. Про це повідомляє місцевий телеканал ІТ-3.

Співробітники муніципальної охорони, як видно на відео, гналися за невідомим по території школи. Після декількох попереджувальних пострілів, один з охоронців вистрелив у хлопця. Після цього його вдалося затримати.

У муніципальну охорону надійшов виклик, що в дворі навчального закладу нібито "закладник" ховав "закладку". Коли охоронці спробували його затримати, то зловмисник нібито накинувся на них із ножем, і почав тікати.

"Чоловік дістав ніж, кидався на хлопців і забіг у двір школи. Наш співробітник зробив попереджувальний постріл у повітря. Але це не зупинило чоловіка. Співробітникам довелося вистрілити в нього гумовою кулею, після чого хлопець спіткнувся і впав. Тоді його нарешті затримали і передали в руки поліції", — розповів про подію директор Муніципальної охорони Петро Карнарʼян.

За даними поліції, затриманий чоловік раніше вже був засуджений за вбивство.

Нагадаємо, під Одесою затримали "смотрящего" зі списку санкцій РНБО, який раніше втікав із залу суду Олександра Гвінцадзе.

Раніше на Одещині знайшли загублену дівчинку, яку майже добу шукали в селі Малозименове.