Прикордонники втретє затримали поляка, який намагався потрапити в Україну для збору полуниці

поляк, польща, громадянин польщі, Україна, полуниця, поляк намагався потрапити в Україну для збору полуниці, прикордонники
Фото: коллаж Фокус | Поляк намагався потрапити в Україну нібито для збору полуниці

Порушника доставили до прикордонного підрозділу. Його майбутня доля буде вирішуватися в судовому порядку.

Прикордонники у Закарпатській області затримали поляка, який намагався втретє з початку 2021 року нелегально проникнути на територію України. Чоловік заявив, що хотів потрапити в країну для того, щоб "збирати полуницю".

Про це розповідає прес-служба Західного регіонального управління Держприкордонслужби у Faceobook.

Порушника, який незаконно подолав українсько-угорський кордон, затримали прикордонники відділення "Велика Паладь" Мукачівського району. Його помітили тоді, коли він намагався подолати огорожу.

При собі у чоловіка була ID-карта громадянина Польщі.

Співробітникам Держприкордонслужби вдалося встановити, що цього ж чоловіка протягом 2021 року за спробу незаконно потрапити на територію України вже затримували прикордонники Львівського та Чопського загонів.

Поляка доставили до прикордонного підрозділу для складання протоколу. Зазначається, що майбутню долю затриманого буде вирішувати суд.

поляк, польща, громадянин польщі, Україна, полуниця, поляк намагався потрапити в Україну для збору полуниці, прикордонники
Поляк намагався потрапити в Україну нібито для збору полуниці
Фото: скриншот

Нагадаємо, 27 травня народний депутат України Петро Порошенко, проігнорувавши допит в СБУ, відправився на Донбас, де роздавав українським військовослужбовцям полуницю.

Раніше Фокус розповідав, що фермери у Польщі розраховують цього року зібрати багато фруктів і ягід і в сусідній країні потребуватимуть великої кількості працівників з України.