"Люблю тебе, старенький", — Зеленський оригінально привітав з Днем Києва

Володимир Зеленський, Київ, День Києва, День Києва 2021
Президент України Володимир Зеленський

За словами президента, в Києві головне те, що люди відчувають його "серцебиття, яке заряджає".

Президент України Володимир Зеленський незвично привітав Київ з Днем міста, вирішивши його порівняти з простою людиною.

Публікація з'явилася на офіційному його Facebook-акаунті.

За словами глави держави, сьогодні немає такої людини, яка б не змогла знайти в Києві щось своє, а наповнені історією вулиці української столиці заворожують по-своєму.

Володимир Зеленський, порівнюючи Київ з простою людиною, заявив, що хотів би його обійняти і сказати: "Люблю тебе, старенький".

"Київ — він особливий. Здається, немає такої людини, яка б не знайшла тут щось своє. Затишні і повні історією вулички Подолу і широкі проспекти спальних районів — заворожують по-своєму. Але головне в Києві те, що ти постійно чуєш його серцебиття. серцебиття, яке заряджає. Якби Київ був людиною, сьогодні я хотів би просто обійняти його і сказати: "Люблю тебе, старенький!" З днем народження, Києве! ", — оригінально привітав глава держави столицю з днем міста.

Володимир Зеленський привітав з Днем Києва

Раніше Фокус публікував повну програму заходів на День Києва 2021. Як розповідали столичні чиновники, програма буде насиченою, а на вихідних в Києві буде близько 150 заходів.

У суботу, 29 травня, в Києві відкрився 50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль "Молодість", де протягом тижня гостям покажуть близько 200 фільмів. Свято не обійде стороною і Співоче поле, де відбудеться комерційний захід Kyiv Fan Fest. 30 травня на День Києва 2021 також пройде традиційний "Пробіг під каштанами", через який силовики перекриють деякі вулиці в столиці і змінять маршрути громадського транспорту.