У Києві змія втекла з тераріуму і залізла в таксі: машину довелося розібрати (фото)

Змія, Київ, таксі
Фото: Kyiv Animal Rescue Group/Facebook | Автомобіль таксі в Києві, куди забралася змія-втікачка

Господарі взяли тварину для наукової роботи і не встежили. Вона спустилася з четвертого поверху і сховалася серед деталей машини.

У Києві змія втекла від господарів і залізла в автомобіль таксі, припаркований поруч з будинком. Подробиці і кадри з місця події 30 червня опублікувала у Facebook Київська команда порятунку тварин.

26 червня зоозахисникам повідомили, що в машині на Виноградарі сховалася змія, схожа на пітона. Як зʼясувалося пізніше, маїсовий полоз виповз з погано закритого тераріуму у квартирі на четвертому поверсі, вибрався у вікно і спустився по дереву, після чого досить далеко поповз від будинку і забрався в таксі.

Власники відстежили шлях вихованця по камерах відеоспостереження і знайти його в щілині за бензобаком. Щоб дістати змію, рятувальники частково розібрали автомобіль. У коментарі Команда розповіла, що у водія автомобіля вибір був невеликий: або знімати паливний бак, або відкривати технічний люк з боку салону, залитий герметиком, і він вибрав перший варіант.

Після успішної операції тварину передали господарям, які пообіцяли більше не допускати таких прогулянок. Вони розповіли, що вихованець потрібен дівчинці-школярці для наукової роботи.

Маїсовий полоз — це неотруйна змія родом з Північної Америки, як правило вона виростає не більше 1,3 метра завдовжки. Любителів тварин цей вид привертає яскравим червоним забарвленням і невибагливістю. Харчується переважно щурами та іншими гризунами, але не упускає птахів і летючих мишей.

Раніше писали, як в Києві пʼяний чоловік гуляв з двома зміями на шиї. Перехожі розповіли поліцейським, що громадянин поводився агресивно і поклав тварин на дах чужого автомобіля. Його затримали на Клавдіївській вулиці.

У Харкові велика змія виповзла із сумки в салоні таксі. Водій стверджує, що клієнти попросили доставити тістечка.