"Немає сил сказати прощавай": в Криму від COVID-19 померла мати Ахтема Сеітаблаєва (фото)

Ахтем Сеітаблаєв, Ахтем Сеітаблаєв з мамою, Субіе ханум Налбандова
Мати Ахтема Сеітаблаєва

Субіе ханум Налбандова була педагогом, співачкою і ведучою першої телевізійної дитячої кримськотатарської передачі.

Мати українського режисера і актора Ахтема Сеітаблаєва Субіе ханум Налбандова померла в окупованому Криму. Про це повідомив сам режисер в своєму Facebook.

Ахтем Сеітаблаєв опублікував зворушливий пост, який супроводжував спільним знімком з матір'ю.

"Мама, немає сил сказати "прощавай". До зустрічі ... Люблю, люблю, люблю", — написав український режисер у своєму Facebook.

Ахтем Сеітаблаєв, Ахтем Сеітаблаєв з матір'ю, Субіе ханум Налбандова
Ахтем Сеітаблаєв

Про трагедію в родині українського режисера Ахтема Сеітаблаєва написав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Субіе ханум Налбандова у віці 83 років померла в окупованому Криму. Рефат Чубаров зазначив, що кримськотатарський народ після смерті матері Сеітаблаєва втратив письменницю, педагога, співачку, автора і ведучу першої телевізійної дитячої кримськотатарської передачі.

"Від імені Меджлісу кримськотатарського народу і себе особисто висловлюю щирі співчуття Ахтему Сеітаблаєву в зв'язку з непоправною втратою матері, а також усім рідним, близьким і колегам Субіе ханум Налбандової. Світла і добра пам'ять про Субіе ханум Налбандову завжди буде зберігатися кримськотатарським народом", — додав Чубаров в Facebook.

Відома кримська журналістка і заступник гендиректора студії Qaradeniz production Ліля Буджурова повідомила, що 83-річна мати Ахтема Сеітаблаєва Субіе ханум Налбандова померла в Криму від коронавірусної інфекції.

Раніше Фокус повідомляв, що помер відомий український письменник Михайло Слабошпицький. Слабошпицький спеціалізувався на документальній, публіцистичній, біографічній прози і творах для дітей, а помер відомий українець у віці 74 років. Рідні публіциста не назвали офіційну причину смерті.

Також Фокус розповідав, що в червні помер український хореограф Григорій Чапкіс. Взимку у Чапкіса почалися проблеми зі здоров'ям після перенесеного коронавірусу, а відомий хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" помер у віці 91 року.